Assassin's Creed serisine hangisine başlanmalı?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, küçükken dayımın bilgisayarında Assassin's Creed director's cut Edition oynamıştım çok beğenmiştim acaba hangi seriye başlanır öneriniz varsa cevabınızı bekliyorum.
  1. Assassin's Creed: Director's cut Edition.
  2. Assassin's Creed 2 Deluxe Edition.
  3. Assassin's Creed Brotherhood.
  4. Assassin's Creed Revelations.
  5. Assassin's Creed 3
  6. Assassin's Creed 4 Black Flag.
  7. Assassin's Creed liberation.
  8. Assassin's Creed freedom Cry.
  9. Assassin's Creed Unity.
  10. Assassin's Creed Rogue.
  11. Assassin's Creed Syndicate.
  12. Assassin's Creed Origins.
  13. Assassin's Creed Odyssey.
  14. Assassin's Creed Valhalla.
Screenshot_2.png

Son düzenleme:
Eğer Assassin's Creed oyunlarının sadece director's cut edition adlı oyununu oynadıysanız AC 2
AC Brotherhood AC Revelations üçlüsünü denemeni tercih ederim ek olarak AC 4 Black flag saydığım o üç oyunlar gibi güzel oyundur. Umarım eğlenirsiniz keyifli oyunlar dilerim 👍

Assassin's Creed
Assassin's Creed 2
Assassin's Creed Brotherhood
Assassin's Creed Revelations

Grafikler eski kaçabilir ama ReShade ile güzel kıvama geliyor.

Merhaba arkadaşlar, küçükken dayımın bilgisayarında Assassin's Creed director's cut Edition oynamıştım çok beğenmiştim acaba hangi seriye başlanır öneriniz varsa cevabınızı bekliyorum.
  5. Assassin's Creed 3
Eki Görüntüle 1482866

Steam’den alma, aklıma gelmişken söyleyeyim dedim doğrudan Ubisoft Connect’ten al. Şerefsiz Ubi, Steam üzerinden oynatmayacak diye bir söylenti dolanıyordu, yanlış biliyorsam biri düzeltirse çok memnun olurum, Steam’de yabancı yorumlar da bu haberle dolu.

5. Assassin's Creed 3
Eki Görüntüle 1482866

Soruna gelirsek seriyi bence bir kenara bırak ve güncel oyunlardan başla çünkü yeterince uzun sürüyorlar ve günümüz sistemlerine uygun olup maksimum kaliteyi de sunuyorlar, origins ile başlar bu dediğim günceller. Origins Odyssey Valhalla şeklinde gidebilirsin ama tavsiyem Origin/Odyssey sonrasında Valhalla şeklinde. Eski AC’lerden illa ki olsun diyorsan Brotherhood’un yeri bende ayrıdır.

Soruna gelirsek seriyi bence bir kenara bırak ve güncel oyunlardan başla çünkü yeterince uzun sürüyorlar ve günümüz sistemlerine uygun olup maksimum kaliteyi de sunuyorlar, Origins ile başlar bu dediğim günceller. Origins Odyssey Valhalla şeklinde gidebilirsin ama tavsiyem Origin/Odyssey sonrasında Valhalla şeklinde. Eski AC'lerden illaki olsun diyorsan Brotherhood'un yeri bende ayrıdır.

Ama AC 1 benim ilk bu seriye aşık olduğum kanıtı dı Steamdan aldım baktım yorumlarda kötü yazı yazmıyorlar Steam cüzdanımda para vardı ondan aldım.

Ama AC 1 benim ilk bu seriye aşık olduğum kanıtı dı Steamdan aldım baktım yorumlarda kötü yazı yazmıyorlar Steam cüzdanımda para vardı ondan aldım.
Rogue için deniyordu, sonra bir baktım diğer oyunlara da yazmışlar, emin olamadığımdan ben 1 Eylül’e kadar pusudayım, oynanabiliyorsa o zaman alacağım.

Geri
Yukarı