Assassin's Creed Syndicate Series S'de kaç FPS veriyor?

YouTube videolarına baktımda 30 FPS diyorlar satın almadan önce keşke bende dikkat etseydim. Ubisoft indirimlerinde size özel indirim geldi mi?
Genel Ubisoft oyunlarında indirim var gözüküyor bende de evet, kişiye özellik bir durum var mı bilmiyorum. Eğer aldıysanız bir deneyip haber verebilir misiniz?

Bir teyit edebilsem keşke, normalde PC'ye alacaktım ama zam yediğinden dolayı mecbruren tek şansım artık henüz zam yememiş olan XBOX.
Adamlar Ocak sonunda Steam'de getirdikleri WD Legion'da bile Steam başarılarının oyuna eklenmesini isteyen insanlara oyunun geliştirilme aşaması bittiği için eklenmeyecegini söylemişlerdi. 2015 oyununa özel optimizasyon yapmakla hiç ugrasmazlar. Muhtemelen geriye uyumluluk ile 30 FPS çalışıyordur.

Adamlar Ocak sonunda Steam'de getirdikleri WD Legion'da bile Steam başarılarının oyuna eklenmesini isteyen insanlara oyunun geliştirilme aşaması bittiği için eklenmeyecegini söylemişlerdi. 2015 oyununa özel optimizasyon yapmakla hiç ugrasmazlar. Muhtemelen geriye uyumluluk ile 30 FPS çalışıyordur.
Unity 60 iken bu 30, ve Unity’yi hiç ama hiç sevmem. Series S’de de 8 yıllık oyunu 30 FPS oynayamam valla, almayacağım…

Unity 60 iken bu 30, ve Unity’yi hiç ama hiç sevmem. Series S’de de 8 yıllık oyunu 30 FPS oynayamam valla, almayacağım…
Syndicate'in 30 olduğuna emin misiniz? Ben tahminde bulunmuştum. Unity gibi 9 yıllık olan ve seride sevilmeyen bir oyuna 60 FPS patchi yayınlayıp 8 yıllık olan ve biraz daha çok sevilmiş bir oyuna 60 FPS patchi yapmamaları garip gerçekten. Üstüne Unity'de kastıran daha çok element var. NPCler gibi.

XS logosu varsa 60-120 alırsın kanka yoksa 30.

Ama zaten şöyle bir durum var konsoldaki 30 FPS bilgisayardaki 30 FPS ile aynı şey değil gayet stabil ve yağ gibi akıyor oyunlar konsolda bilgisayar ile kıyaslanmaz.

Geri
Yukarı