Assassin's Creed Valhalla alınır mı?

Katılım
18 Ağustos 2014
Mesajlar
3.067
Makaleler
4
Çözümler
36
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Web Tasarımcısı
Bence alınmaz, oyun animasyon buglarıyla dolu, tüm karakterler ölü ve bayık. Hiçbirinin içinde ruh yok. Onun yerine oynamadıysan Odyssey al çok çok daha iyi. Ben hayatımda bu kadar baştan savma, bu kadar "ne yaparsak alıyo bunlar zaten boş veriiin" denilerek yapılmış bir oyun görmedim.
 

Herugrim

Centipat
Katılım
19 Kasım 2021
Mesajlar
144
Çözümler
1
Viking teması seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun. Ancak oyun keşke tam manası ile open world olsaymış dedirtiyor insana... Yani İskandinavya'dan gemiye atlayıp İngiltere kıyılarına çıkıp yağma yapamadıktan sonra biraz makyajlanmış origins odyssey olabiliyor. Tabi bir de tam pandemi zamanına denk geldiği için de oyun beklenen etkiyi yaratamadı. Ha ülkenin maalesef ekonomik anlamda kötü olması ve kur mevzularından ötürü artık halihazırda bölgesel fiyatlandırma olan yerlerde satıcı firma yapmasa bile oyunun yapımcısının zam yapmaya başladığı bir dönemdeyiz. Bence indirimde bir oyun gördüğünüzde alın. Yarın (6-7 ay sonra) nasıl olsa alamayacaksınız, alamayacağız...
 

hudson51

Picopat
Katılım
24 Ocak 2022
Mesajlar
749
Yer
Ankara
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Kesinlikle öneriyorum. Valhalla özellikle 800'ler İngiltere'sini ve vikingleri çok güzel anlatıyor. Suikatçı ve mitoloji sosu da yanında kaymak üstelik. Ayrıca verilen paranın karşılığını da 100 saatlik içeriği ile de veriyor.
 

hardb0yy

Decapat
Katılım
10 Temmuz 2020
Mesajlar
258
Çözümler
1
Origins' de antik mısır dönemini Odyssey'de antik yunan mitolojisini oynadım ve zevk almıştım şimdi sıra daha çok sevdiğim viking mitolojisinde paylaşım yaparak duyuran arkadaşa teşekkürler.
 
Yukarı