Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Öne Çekildi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi, Xbox Series X ve Series S ile aynı gün olacak. Ubisoft tarafından Assassin’s Creed Valhalla için yeni bir çıkış tarihi duyuruldu. Buna göre oyun Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PC, PlayStation 4 ve Google Stadia platformları için 10 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek. Ayrıca, Assassin’s Creed Valhalla ve Watch Dogs: […]

Devamı: Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Öne Çekildi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Cyberpunk'tan sadece Ubisoft değil, bütün firmalar korkmalı. Korkunun ecele faydası yok. Zaten Cyberpunk alacak olanlar her türlü alacak. Valhalla'nın tarihinin geri veya ileri çekilmesi bir şey değiştirmez. Şahsen yep yeni bir oyunu almak yerine, gidipte Ubisoft'un yaptığı DLC oyunlarını almayı tercih etmem :)

Şu anda hiçbir firma Cyberpunk'un çıkış yapacağı tarihte oyun çıkarmak istemiyor. Valhalla'dan başta ümitliydim, lakin sonradan birkaç video ile pek ısınmadım. Umarım o zaman gözüme çarpan hatalar düzeltilmiş olur, zaten işin içinde Ubisoft olunca insan geri adım atmak istiyor. Standart sürümünün fiyatı bile Cyberpunk 2077'den pahalı, diğer sürümlerini hiç demiyorum. Bakalım göreceğiz, umarım son çıkan AC oyunlarından farkı olacak mı. Başarılı olmasını şahsen isterim, AC serisini bizzat seviyorum ve böyle olması üzüyor.
Ancak bu yıl çıkacak neredeyse hiçbir oyun Cyberpunk 2077 kadar sevindiremez. Herkesin listesinde başı çeken oyundan bahsediyoruz :)

Ben şahsen bu oyunu Cyberpunk'tan daha çok bekliyorum. Son 2 oyununa bayılmıştım bu diğerlerinde olan kötü şeyleri çıkarıp iyi yanları bırakmış ve üstüne eski oyunlarda olan iyi bazı noktaları da geri getirmiş.

Cyberpunk şu an inanılmaz hype yaşıyor inşallah patlamaz çıkınca. Sırf CD Projekt yapıyor diye takip ediyorum oyunu şu an.

Geri
Yukarı