Assassin's Creed Valhalla güvenilir Türkçe yama nereden bulunur?

Bu yama çalışıyor iki kez indirdim virüslü değil. Sanki Ubisoft Animus projesini yama için resmi olarak görevlendirdi de çalıntı diyorsunuz. Animus projesinin içinde bulunan yamalarda illegal, bu arkadaşın ücretsiz yaması da illegal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Animus Projesi tarafından Türkçe yama yapıldı fakat henüz beta aşamasında ve üye olmanız gerekiyor.

Bu web sitesinden geçen sene Odyssey için yama satın almıştım. Exe dosyası gönderdiler. "yükleyici" imiş sözde. Fakat trojan içeriyordu. İletişime geçip neden .forge uzantılı dosyayı değil de .exe uzantılı bir yükleyici verdiklerini sorunca kaçamak cevaplar aldım. Antivirüsümü kapatmamı dahi istediler. Konuşmanın finalinde ise elle tutulur bir açıklama yapamadılar ve iade istedim. Sonuçta 1 tane .forge uzantılı dosyayı oyun klasörüne kopyalayıp işi bitiriyorsunuz. Virüslü Exe'lerini AV'mi kapatıp neden kurmam gerektiğine dair ikna edemediler. Ücretsizler güvenilmez virüslü oluyor diyenler için ücretlilerin de aslında pek farkı yok. Birinde bedavaya virüsleniyorsunuz birinde paranızla. Güvenilirlik istiyorsanız dil paketinin bulunduğu dosyayı direkt indirmenize olanak sağlayan bir site bulmaya çalışın.

Bu web sitesinden geçen sene Odyssey için yama satın almıştım. Exe dosyası gönderdiler. "yükleyici" imiş sözde. Fakat trojan içeriyordu. İletişime geçip neden .Forge uzantılı dosyayı değil de .exe uzantılı bir yükleyici verdiklerini sorunca kaçamak cevaplar aldım. Antivirüsümü kapatmamı dahi istediler. Konuşmanın finalinde ise elle tutulur bir açıklama yapamadılar ve iade istedim. Sonuçta 1 tane .Forge uzantılı dosyayı oyun klasörüne kopyalayıp işi bitiriyorsunuz. Virüslü Exe'lerini av'mi kapatıp neden kurmam gerektiğine dair ikna edemediler. Ücretsizler güvenilmez virüslü oluyor diyenler için ücretlilerin de aslında pek farkı yok. Birinde bedavaya virüsleniyorsunuz birinde paranızla. Güvenilirlik istiyorsanız dil paketinin bulunduğu dosyayı direkt indirmenize olanak sağlayan bir site bulmaya çalışın.

Hocam VirusTotal üzerinden tarayabilir misiniz? Bir de antivirüsünüz nedir? Ben hem VirusTotal hem Kaspersky hem Norton ile taradığımda hiçbir şey bulamadı merak ettim açıkçası.

Hocam VirusTotal üzerinden tarayabilir misiniz? Bir de antivirüsünüz nedir? Ben hem VirusTotal hem Kaspersky hem Norton ile taradığımda hiçbir şey bulamadı merak ettim açıkçası.
Kaspersky lisanslı versiyon. Virüstotalde 10-15civarı AV trojanlı demişti. Dosyayı sildiğim için ulaşamıyorum şu an. Tekrardan da para verip indirmeye mecalim yok. Fakat bu animusprojesi adlı siteye güvenmiyorum. Tecrübemi zaten anlattım yukarıda. Belki geçen zamanda imana gelmişlerdir bilemeyeceğim.

Kaspersky lisanslı versiyon. VirusTotal'de 10-15civarı av trojanlı demişti. Dosyayı sildiğim için ulaşamıyorum şu an. Tekrar da para verip indirmeye mecalim yok. Fakat bu Animus Projesi adlı siteye güvenmiyorum. Tecrübemi zaten anlattım yukarıda. Belki geçen zamanda imana gelmişlerdir bilemeyeceğim.

Ben ücretsiz versiyonu denediğimde temiz demişti, bu sebeple bir şey diyemeyeceğim.

Makine Çeviri'nin Discord sayfasında V43 Valhalla Türkçe yama var, özelden atamadım sana buradan bilgilendirmek istedim. @Akfortisev

Her ne kadar yapay zeka çevirisi olsa da yama kalitesi gayet anlaşılır durumda.

Animus çeviriyi, proje nihai sürüme kavuştuktan 1-2 ay sonra ücretsiz hale getirir. Bence onu hiç beklemeyin ücretsiz kullanmayı düşünüyorsanız.

Hocam 15 TL çok fazla bir para değil tek seferlik ödeme ile sonsuza dek sahip olabiliyorsunuz zaten. Bilgisayara virüs bulaştırma riski olmaması için satın almanızı öneririm. Eğer alamazsanız bence İngilizce oynayın.
Bu web sitesinden geçen sene Odyssey için yama satın almıştım. Exe dosyası gönderdiler. "yükleyici" imiş sözde. Fakat trojan içeriyordu. İletişime geçip neden .forge uzantılı dosyayı değil de .exe uzantılı bir yükleyici verdiklerini sorunca kaçamak cevaplar aldım. Antivirüsümü kapatmamı dahi istediler. Konuşmanın finalinde ise elle tutulur bir açıklama yapamadılar ve iade istedim. Sonuçta 1 tane .forge uzantılı dosyayı oyun klasörüne kopyalayıp işi bitiriyorsunuz. Virüslü Exe'lerini AV'mi kapatıp neden kurmam gerektiğine dair ikna edemediler. Ücretsizler güvenilmez virüslü oluyor diyenler için ücretlilerin de aslında pek farkı yok. Birinde bedavaya virüsleniyorsunuz birinde paranızla. Güvenilirlik istiyorsanız dil paketinin bulunduğu dosyayı direkt indirmenize olanak sağlayan bir site bulmaya çalışın.
Hocam virüs olmasının imkanı yok bence. False-Positive vakası muhtemelen. Ya da VirusTotal'den tarattıysanız da saçma sapan bilinmedik AV'ler trojan demiş olabilir.

Bu web sitesinden geçen sene Odyssey için yama satın almıştım. Exe dosyası gönderdiler. "yükleyici" imiş sözde. Fakat trojan içeriyordu. İletişime geçip neden .Forge uzantılı dosyayı değil de .exe uzantılı bir yükleyici verdiklerini sorunca kaçamak cevaplar aldım. Antivirüsümü kapatmamı dahi istediler. Konuşmanın finalinde ise elle tutulur bir açıklama yapamadılar ve iade istedim. Sonuçta 1 tane .Forge uzantılı dosyayı oyun klasörüne kopyalayıp işi bitiriyorsunuz. Virüslü Exe'lerini av'mi kapatıp neden kurmam gerektiğine dair ikna edemediler. Ücretsizler güvenilmez virüslü oluyor diyenler için ücretlilerin de aslında pek farkı yok. Birinde bedavaya virüsleniyorsunuz birinde paranızla. Güvenilirlik istiyorsanız dil paketinin bulunduğu dosyayı direkt indirmenize olanak sağlayan bir site bulmaya çalışın.

Forge uzantılı olmayıp exe uzantılı olmasının sebebi yamanın kırılıp sızmasına karşı arka planda güvenlik duvarı oluşturmuş olmaları, ayrıca Kaspersky lisansli sürümü 4 yıldır kullanıyorum, yamalarında 1 kere virüs uyarısı almadım, virüs uyarısını veren Windows Defender olur genelde, bu da kaçamak yoldan direk sertifikası yoksa virüs olarak çakması oluyor. Ayrıca VirusTotal'e herhangi bir Türkçe yamayı (exe) atarsanız minimum 6 adet virüs gösterir, biri mutlaka trojan yazar. Bunun sebebi bilgisayarında olan oyunun dil dosyalarına müdahale edip değiştiriyor olmasıdır. Kısacası 1-2 yıldır güvenle yama indirdiğim yer hakkında güvenlik sorunu olmadığını belirtmek istedim. Herkese iyi forumlar.

Son düzenleme:
Makine Çeviri'nin Discord sayfasında V43 Valhalla Türkçe yama var, özelden atamadım sana buradan bilgilendirmek istedim. @Akfortisev

Her ne kadar yapay zeka çevirisi olsa da yama kalitesi gayet anlaşılır durumda.

Animus çeviriyi, proje nihai sürüme kavuştuktan 1-2 ay sonra ücretsiz hale getirir. Bence onu hiç beklemeyin ücretsiz kullanmayı düşünüyorsanız.
V43 çıktı mı bende v42 var

Yeni konular

Geri
Yukarı