Assassin's Creed: Valhalla nereden indirilir?

• Konuyu başlatan DuF
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 4B

DuF

Picopat
Arkadaşlar merhaba,

Assassin's Creed: Valhalla için oyun kodum var ama bu oyunu nereden indireceğim? Bu kodu nerede kullanacağım bir bilgim yok. Yardımcı olabilir misiniz? Sevinirim...
Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,

Assassin's Creed: Valhalla için oyun kodum var ama bu oyunu nereden indireceğim? Bu kodu nerede kullanacağım bir bilgim yok. Yardımcı olabilir misiniz? Sevinirim...
Teşekkürler...
Şuan kullanamazsınız çünkü oyun daha çıkmadı. 10 Kasım'da çıkacak. Oyun Epic Games ve Steam'de satılacak.

10 Kasım demişken :)
10 Kasım 1938: Ölümsüzlüğün bulunduğu gün!

Şuan kullanamazsınız çünkü oyun daha çıkmadı. 10 Kasım'da çıkacak. Oyun Epic Games ve Steam'de satılacak.

10 Kasım demişken :)
10 Kasım 1938: Ölümsüzlüğün bulunduğu gün!
öylemi :) bende oyunu indirip oynamaya çalışıyorum... teşekkürler
Uplay veya Steam üzerinde geçerlidir diye düşünüyorum. İncehesap ile iletişime geçip bilgi alın.
Çok teşekkür ediyorum bilgi için....

İncehesap'tan işlemci alırken yanında bu oyunun kodunu vermişlerdir. Ne işe yarar hiç bir bilgim yok.

Uplay'e girin (eğer yoksa indirin ve bir hesap oluşturun) sonra Store'a girip Games sekmesinden Assassin's Creed'e tıklayıp Valhalla'yı sepete ekleyip sepete gidin altta "have a promiton code" kısmına use deyip kodu girin.

Uplay'e girin (eğer yoksa indirin ve bir hesap oluşturun) sonra Store'a girip Games sekmesinden Assassin's Creed'e tıklayıp Valhalla'yı sepete ekleyip sepete gidin altta "have a promiton code" kısmına use deyip kodu girin.
Bu şekilde oyunu indiremezsiniz ama kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

teşekkür ediyorum çok yardımcı oldu ama garip olan şu incehesabın gönderdiği kodu hata diye kabul etmiyor.... !!!

Geri
Yukarı