Assassin's Creed Valhalla Oynanır mı?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Tüm Assassin's Creed serisini severek oynayıp bitirdim ve bir tek bu oyun kaldı. Bunu da denemek istiyorum ama almadan önce sizlere de sormak istedim belki oynayıp da beğenmeyenler vardır diye. Sizce oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl tema gizlilik yok.
O zaten Origins'den beri yok ama benim için sorun değil yani. Origins ve Odyssey'i çok beğenmiştim. Tarihi yansıtması hoşuma gidiyor, o yüzden Valhalla'yı da denemek istemiştim.

Sisteminiz karşılıyorsa denemenizi tavsiye ederim.
Sistemim Valhalla için yeterli hocam, o konuda bir sorunum yok sadece boş yere oyuna para vermemek için sormak istedim.

Origins ve Odyssey'i beğendiyseniz kesinlikte tavsiye ederim. Ben sırayla oynadığımda git gide daha çok zevk aldım. 80 saat civarı oynadım ve hala arada giresim geliyor.

Odyssey ile beraber en iyi Ac oyunu diyebilirim. AC3’e bağlanan ufacık bir kısmı da var o çok hoşuma gitti.

Vuruş hissi diğer oyunlara göre çok iyi olmuş. Tema fena değil ama Odyssey kadar da değil. Oynanır ben beğendim.

Senaryo çok iyi başlayıp orta derece ilerleyip biraz sönük bitiyor fakat oynanış anlamında Odyssey ve Origins'den daha iyi. Daha dolu dolu. Son çıkan üçlemede açık ara en beğendiğim bu oldu. (Origins ve Odyssey'i ek paketleri ile birlikte 2 defa bitirdim.)

Valhalla bana biraz sıkıcı gelmişti ama bitirdim. Tavsiyem PC üzerinden oynayacaksan bir Trainer indirip zırh, can tamlama, ok taşıma kapasitesini onla geliştir. Yoksa boş boş etrafta gezmekle uğraşacaksın. Beni eğey sıktığı için hileyle geliştirmiştim onları.

Geri
Yukarı