Assassin's Creed Valhalla Rusça'dan başka dil seçeneği yok

İşletim sistemi
Windows 10

olcasoydal

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba,

Oyunu on odeme doneminde almistim Epic Games uzerinden. Oyunu acildigi gun indirdim ve yukledim. Karsima oyun rusca cikti ve oyun icinden dili degistiremiyorum. Rusca'da kilitli. Ubisoft Connect uzerinden degistirmeye calisiyorum onda da sadece Rusca dili gorunuyor. Oyunu 3 kere sildim ve geri yukledim. 1 kere Epic uzerinden 2 kere Ubisoft Connect uzerinden indiridim ama degisen bir şey yok. Oyuna VPN ile girmeye calisinca sadece giris aninda İngilizce gorebiliyorum ancak menu acildigi anda Rusca'ya geri donuyor. Cildirmama az kaldi. An itibari ile Kazakistan'da calisiyorum ve Epic Store'da bolgem Kazakistan olarak gorunuyor.

Ayrica belirmem gereken bir şey daha var. Oyunu Ubisoft Connect ustunden indirirken İngilizce olarak indirdim.

Forumda basina gelen, geldiyse duzeltmeyi basarabilen birisi var mi? Yaridimci olabilirseniz cok sevinirim.

Selamlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunu VPN kullanarak Rusya üzerinden almış olabilir misin?
VPN kullanmama gerek olacagini sanmiyorum cunku Kazakistan'da yasiyorum suanda. Epic hesabi'da kazakistan gorunuyor.

Rusya icin boyle bi uygulamalarinin oldugunu bilseydim TR'den birine aldirirdim.
Kotu ve uzucu yani Epic ustunde boyle bir belirtec yok...

Yeni konular

Geri
Yukarı