Assassin's Creed Valhalla Rusçadan Çıkmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, AC Valhalla'yı açtığımda oyun Rusçaydı. Ve hiçbir yerden oyunun dilini İngilizce yapamıyorsun (seslendirme hariç). Nasıl çözebilirim?

Oyun orijinal mi? Steam'den aldıysanız dil ayarlarını Steam'den yapılandırabiliyorsunuz diye biliyorum.

Uplay'den aldım.

Ubisoft Connect'ten oynuyorsan ki başka yerden oynanıyor mu bilmiyorum oradan ayarlardan dili değiştirmeye dene.

1608505036338.png

Sadece Rusça var.

Arkadaşlar merhaba, AC Valhalla'yı açtığımda oyun Rusçaydı. Ve hiçbir yerden oyunun dilini İngilizce yapamıyorsun (seslendirme hariç). Nasıl çözebilirim?
CD Key aldıysanız öyle olabilir çünkü ben Elder Scroll almıştım ve orijinal olmasına rağmen Rusçaydı. Size tavsiyem onu kontrol edin, eğer yine olmuyorsa mecbur Rusça öğreneceksiniz veya parasını verdiyseniz korsan olarak İngilizce indirin.

Arkadaşlar merhaba, AC Valhalla'yı açtığımda oyun rusçaydı. Ve hiçbir yerden oyunun dilini İngilizce yapamıyorsun (seslendirme hariç). Nasıl çözebilirim?

Bende oyunu yüklediğim zaman aynı sorunla karşılaştım oyun içinde ayarlar kısmından biraz uğraşarak sorunu çözdüm sizde deneyin oyunda bir tane dil yeri yok 2 3 tane var hepsini bulup İngilizce seçin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı