Assassin's Creed vs RDR vs God of War

Asdas Gudas

Decapat
Daha fazla  
Şu an The Witcher 2 oynuyorum bunun yanında, başka bir oyun da oynamak istiyorum, Assassin's Creed, RDR, God of War bunlardan hangisine başlayayım sizce, hepsini de oynamak istiyorum. Tavsiyelerinize göre sıralama yapmak istiyorum.

Zaten hepsini oynayacakmışsın, şuan witcher 2 oynuyorsun rpg öğelerine yeterince doyacaksın. Bu sebeple en mantıklısı God of War ile devam etmek olacaktır, aksiyona doyarsın hem de çabuk sıkılmış olmassın.

Ah Geralt ah... Neyse ben size dilim döndüğümce tercihimi belirteyim; GoW.(çünkü tekrar oynanabilirliği RDR'den bir tık daha iyi. Genel olarak;
RDR bir RPG oyun değildir, yani Witcher'dan sonra da baymaz hocam. Atmosferi, hikayesi, karakterleri çok orijinaldir. Hikayeye biraz daha ağırlık veriyorsanız RDR mükemmel bir seridir kısaca. Hikaye iyi olsun oynanış RDR'den bile iyi derseniz net cevabım GoW olur. AC serisinin hikâye olarak ilk oyunları güzeldir, devam ettirir. Ancak mekanik olarak haliyle iyi değil.oynanıştan ötürü tercihiniz GoW olursa Devil May Cry 5'e de bir ara bakmanızda fayda var. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

The Witcher 3'te aldığım keyfi o saydığın 3 oyunda alamadım. Kaliteli mi evet. Birisi oynarken izler miyim evet. Bir ısınamadım. Aynı bir atlı oyundan diğer atlı oyuna geçmen seni sıkmazsa RDR 2 oynayabilirsin. Onun dışında GoW. AC Valhalla ben sevmedim. Diğer AC'ler içinde öyle. Ne desem yalan olur. Cyberpunk 2077 bitirmedim ama beğendiğim bir oyun. Yarım kaldı. Batman, Re 8 ve Alien: Isolation göz ardı etmeyin. İyi eğlenceler.

Oyunlarda savaşmayı mı daha çok seversiniz, yoksa hikayeyi mi?
Her iksini de
Oyunlarda savaşmayı mı daha çok seversiniz, yoksa hikayeyi mi?
Ah Geralt ah... Neyse ben size dilim döndüğümce tercihimi belirteyim; GoW.(çünkü tekrar oynanabilirliği RDR'den bir tık daha iyi. Genel olarak;
RDR bir RPG oyun değildir, yani Witcher'dan sonra da baymaz hocam. Atmosferi, hikayesi, karakterleri çok orijinaldir. Hikayeye biraz daha ağırlık veriyorsanız RDR mükemmel bir seridir kısaca. Hikaye iyi olsun oynanış RDR'den bile iyi derseniz net cevabım GoW olur. AC serisinin hikâye olarak ilk oyunları güzeldir, devam ettirir. Ancak mekanik olarak haliyle iyi değil.oynanıştan ötürü tercihiniz GoW olursa Devil May Cry 5'e de bir ara bakmanızda fayda var. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Witcher serisini çok beğeniyorum, 1. oyunu bitirdim, 2. oyunuda da 12 saat oynadım ve devam ediyorum Witcher 3'ü oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum, aldığım tepkilere göre AC serisinden biraz soğudum, devam olarak da GoW serisini oynamak istiyorum şu andan itibaren, ama öncelik olarak 2018 de çıkanı oynamak istiyorum çünkü hikaye olarak önce oyunlar ile çok bağlantılı değil gibi o yüzden bu oyunda hikayeyi kaçırmam, RDR oynamayı isteme sebebim ise Rockstar'ın son dönemlerde hiçbir oyununu oynamamış olmam, buna GTA 4 ve 5 de dahil. Öncelik olarak GoW(2018) oyanyacağım şimdi. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.
The Witcher 3'te aldığım keyfi o saydığın 3 oyunda alamadım. Kaliteli mi evet. Birisi oynarken izler miyim evet. Bir ısınamadım. Aynı bir atlı oyundan diğer atlı oyuna geçmen seni sıkmazsa RDR 2 oynayabilirsin. Onun dışında GoW. AC Valhalla ben sevmedim. Diğer AC'ler içinde öyle. Ne desem yalan olur. Cyberpunk 2077 bitirmedim ama beğendiğim bir oyun. Yarım kaldı. Batman, re 8 ve Alien: Isolation göz ardı etmeyin. İyi eğlenceler.

Batman serisi çok güzel Arkham City ve Arkham Knight oyunlarını oynadım, diğer öneriler için de teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı