Assassin's Creed'de Tapınakçılar mı Haklı, Suikastçılar mı?

Tapınakçılarda ikonik bir kötü olmadığı için tapınakçıların zihniyetini tamamıyla anlayamadım. Haytham Kenway beni herkes kadar etkileyemedi. Pek ilgi çekici bir karakter değildi. Ac2'deki saf "Suikastçılar iyi, tapınakçılar kötü" alt metninden ziyade iki tarafında iyi kötü yanlarını görmek Ac3'te sevdiğim bir özellik olmuştu. Yinede taraf seçmem gerekirse suikastçılardan yana olmayı tercih ederdim. Özgürlük kavramı bana çok fazla anlam ifade ediyor. Ayrıca son oyunlardaki seriden alakasız hikayeler gerçekten üzücü. Günümüz hikayesi Desmond'dan sonra çöp oluyor. Ac4'te veya rogue'da hiçbir önemli faaliyet yok. Unity'de zaten günümüz yok. Artık gerçekten güzel bir şekilde seriyi tamamlamalarını umut ediyorum.

Tapınakçılarda ikonik bir kötü olmadığı için tapınakçıların zihniyetini tamamıyla anlayamadım. Haytham kenway beni herkes kadar etkileyemedi. Pek ilgi çekici bir karakter değildi. AC2'deki saf "suikastçılar iyi, tapınakçılar kötü" alt metninden ziyade iki tarafında iyi kötü yanlarını görmek AC3'te sevdiğim bir özellik olmuştu. Yinede taraf seçmem gerekirse suikastçılardan yana olmayı tercih ederdim. Özgürlük kavramı bana çok fazla anlam ifade ediyor. Ayrıca son oyunlardaki seriden alakasız hikayeler gerçekten üzücü. Günümüz hikayesi Desmond'dan sonra çöp oluyor. AC4'te veya Rogue'da hiçbir önemli faaliyet yok. Unity'de zaten günümüz yok. Artık gerçekten güzel bir şekilde seriyi tamamlamalarını umut ediyorum.

Çoğu kişiden bunu duyuyorum. Ezio'dan sonra hikaye çöp oldu vs. ama hikayenin kronolojik sıraları çok farklı. AC 2 ve 3'te desmond vardı. Sonra Origins ile layla hassan geldi. Geçmişlerine yönelik bir araştırma içerisindeler suikastçıların.

Tapınakçılarda ikonik bir kötü olmadığı için tapınakçıların zihniyetini tamamıyla anlayamadım. Haytham Kenway beni herkes kadar etkileyemedi. Pek ilgi çekici bir karakter değildi. Ac2'deki saf "Suikastçılar iyi, tapınakçılar kötü" alt metninden ziyade iki tarafında iyi kötü yanlarını görmek Ac3'te sevdiğim bir özellik olmuştu. Yinede taraf seçmem gerekirse suikastçılardan yana olmayı tercih ederdim. Özgürlük kavramı bana çok fazla anlam ifade ediyor. Ayrıca son oyunlardaki seriden alakasız hikayeler gerçekten üzücü. Günümüz hikayesi Desmond'dan sonra çöp oluyor. Ac4'te veya rogue'da hiçbir önemli faaliyet yok. Unity'de zaten günümüz yok. Artık gerçekten güzel bir şekilde seriyi tamamlamalarını umut ediyorum.
Tamamlanmaz o seri. Adamın gelir kaynağı çünkü.

Benim de severek oynadığım AC oyunları var. Ama oyunlarda çok fazla bug ve sorun oluyor çıktıklarında. Tamamen Ubisoft'un para kazanmak için her sene AC oyunu çıkarmasıyla alakalı.

Bug konusuna katılmıyorum. Ben en hakiki hard Core oyunculardan biriyim diyebilirim ve oynamadığım bir Valhalla var. Şu ana kadar Origins haricinde öyle aşırı bir bug görmedim. Unity'i saymıyorum.

Bug konusuna katılmıyorum. Ben en hakiki hard Core oyunculardan biriyim diyebilirim ve oynamadığım bir Valhalla var. Şu ana kadar Origins haricinde öyle aşırı bir bug görmedim. Unity'i saymıyorum.
Dost kayaoğlunun inceleme videolarına bakabilirsin. Burada saymaya kalksam bitmeyecek çünkü.

Tapınakçılar Saddam, Kaddafi gibi adamların varlığının gerekli olduğunu, rögar kapağı görevi gördüklerini bilir. Suikastçiler ise bunları "kötü adam" diye devirip kahramanı oynar ama sonrasında iç savaş, düzensizlik çıkmasına IŞİD gibi grupların palazlanmasına neden olur.

Kendim oynuyorum banane onun videosundan.
Neredeyse bütün AC oyunları eksik kalmış para için çıkarılmış oyunlarıdır. İyi bir analiz yapamıyorsun sanırım.

Adamlar AC III için 3 yıldır hazırlanıyoruz demişlerdi. E peki o arada çıkan 2 AC oyununa ne oluyor ? Dediğim gibi amaç sadece para.

Unity gibi neredeyse her ac oyunu patchlerle düzeltiliyor. Aynısını şu an Cyberpunk yapıyor diye yerin dibine gömdünüz firmayı.

Ama yok kapüşon var havalı o yüzden.

İkisini birbirinden ayıran fark masum ve suçlu gözetmeksizin insanların katledilmesi, birilerinin çıkarı için zayıf halkın piyonlaşması gibi şeyleri hesaba katarak suikastçılar demek istiyorum.

Geri
Yukarı