Assetto Corsa açılmıyor

DogukanUlutass

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar, 1 aydır bu sorun ile uğraşıyorum. Steam'dan oyunu oyna dediğimde çalışıyor deyip tekrar oyna seçeneği geliyor ve açılmadan oyun kapanıyor. Çok araştırdım Visual C'lere bakın diyenler vardı, sildim, tekrar yükledim oyunu, en az 4 defa sildim tekrar yükledim. Dosyaları doğruluyorum güvelik duvarı falan her şeyi yaptım anlayacağınız kadarıyla fakat oyun açılmıyor. Yardımcı olabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Rapor paylaşın.

Rapor paylaşın bakalım.

Merhabalar, raporumu oluşturdum fakat siteye yükleyemiyorum. Şöyle bir hata veriyor *-The uploaded file does not have an allowed extension. The following extensions are allowed: .txt, .pdf, .png, .jpg-,* .

Direkt buraya yükleyemezsiniz zaten. MedieFire'a yükleyin, indirme bağlantısını buraya atın.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Ve şunları indirin:

CMD'yi yine yönetici olarak çalıştırıp şu komutları sırayla girin.

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
Bunları girdikten sonra sfc /scannow komutunu tekrar deneyin. Bu sırada ben de raporunuzu biraz daha detaylı inceleyeceğim.

Geri
Yukarı