Assetto Corsa açılmıyor

DogukanUlutass

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar, 1 aydır bu sorun ile uğraşıyorum. Steam'dan oyunu oyna dediğimde çalışıyor deyip tekrar oyna seçeneği geliyor ve açılmadan oyun kapanıyor. Çok araştırdım Visual C'lere bakın diyenler vardı, sildim, tekrar yükledim oyunu, en az 4 defa sildim tekrar yükledim. Dosyaları doğruluyorum güvelik duvarı falan her şeyi yaptım anlayacağınız kadarıyla fakat oyun açılmıyor. Yardımcı olabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

@Bora Dere Tamamdır hemen yapıyorum.
@Bora Dere
C:\Windows\System32>DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 10.0.15063.0

Image Version: 10.0.15063.0

[===========================85.5%================= ]
Error: 0x800f0906

The source files could not be downloaded.
Use the "source" option to specify the location of the files that are required to restore the feature. For more information on specifying a source location, see Configure a Windows Repair Source.

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

Bu hatayı aldım ( DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth ) işleminde.

Son düzenleme:
Yapılmamış bir Windows güncellemesi varsa yapın. Sistem bileşenleriniz nedir?

Yapılmamış bir güncelleme yok. Sistem güncel diyor.

Son düzenleme:
Ekran kartınızın ve işlemci grafik biriminin sürücülerinin güncel olduğundan emin olun. Bekleyen Windows güncellemesi var mıymış?

Ekran kartınızın ve işlemci grafik biriminin sürücülerinin güncel olduğundan emin olun. Bekleyen Windows güncellemesi var mıymış?

Aygıt yöneticisinden hepsine baktım ve hepsi güncel diyor. Windows güncellemesinde ise (Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070422)) yine böyle bir hata alıyorum, cidden ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Tek yolu format gibi gözüküyor.

Oraya doğru gidiyor gibi maalesef. Microsoft destek birimi, güncelleme sırasında aldığınız hatayı çözebilir. Onlara yazmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı