Assetto Corsa alınır mı?

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar indirime girmiş almak istiyorum. Bazı sorularım var. Fh 4'teki gibi açık dünya da gezebiliyor muyuz? Yani kendine ait mapi var mı tek takılmak için. Çünkü ben hep modlara ve teke tek yarışlara denk geldim YouTube'da (karşıma çıkan videolar böyleydi). Onun dışında alınır mı ve 15 TL olan paketi alsak yeterli olur mu?( ekstra bilgiler varsa söyler misiniz?)

Baştan söylüyeyim direksiyonun yoksa oyun biraz zor onun dışında oyunda açık dünya yok en azından orijinal Versiyonun'da pistler var onlara girip yarışıyorsun açık dünya modları mevcut onları kurman lazım. Yarış oyunu diye Forza gözü ile bakma oyun aşırı simülasyon hatta direk öyle diyebiliriz bu yüzden alırken Need for Speed ya da Forza serisi ile karıştırma.

Ya drift için diyorsan klavye gamepad işe yaramaz çok zor drift atmak. Direksiyonla güzel oynanıyor hassasiyeti yüksek bir oyun.

Direksiyon seti olmadığı sürece oyunun eğlencesi çıkmıyor. Ben aldım indirimdeyken. Toplamda sadece 6 saat oynadım.
Valla 1 yıl önce falan aldım açıcak PC alınca oynarım diye. Hala bekliyorum. Cidden kötü mü oluyor?

Baştan söylüyeyim direksiyonun yoksa oyun biraz zor onun dışında oyunda açık dünya yok en azından orijinal Versiyonun'da pistler var onlara girip yarışıyorsun açık dünya modları mevcut onları kurman lazım. Yarış oyunu diye Forza gözü ile bakma oyun aşırı simülasyon hatta direk öyle diyebiliriz bu yüzden alırken Need for Speed ya da Forza serisi ile karıştırma.
mouse ile oynayacağım hocam. Öyle güzel oluyor dediler. Ve yapay zeka var mı harita da. Zaten sırf araç modları için almak istiyorum

Gamepad ile oynuyorum (Önceden mouse ile oynadım.) Grip Racing ikisiyle de bana göre kolay oluyor ama gamepad ile drift atmak gayet kolay bence.

Ayrıca aklıma gelmişken söylemek istiyorum. Oyundaki drift mekaniği bana pek sağlıklı gelmedi. Araba tereyağının üstündeymiş gibi yüzlerce metre kayabiliyor. Yani virajı almak için arabayı acayip şekilde yavaşlatan o lanet kumlara girmekten gına gelmişti en son.

Geri
Yukarı