Assetto Corsa alınır mı?

@Heisenbergin, araç kullanmak Asetto Corsa'da zordur, eğlendirmez. Fizik kuralları gerçekçi şekilde uygulanır. Eğer FH'deki gibi araba sürmeye kalkarsanız duvarı boylarsınız. Yardımcı sistemler olmadan oynamanız eğer gerçekten bilmiyorsanız çok zor. Sayılı gerçek simülasyon oyunlardandır.

mouse ile sarıyor mu hocam? Birde hangi gamepadla oynuyorsun bende almayı düşünüyorum da.
Eğer 30,40 FPS üstü alabilen bir sisteminiz varsa, VJOY kullanmaya bile gerek kalmadan kendi ayarlarınızla oynayabilirsiniz mouse ile. (Grip Racing için, drift aşırı zor mouse ile.) Gamepad olarak Logitech F710 kullanıyorum, gayet memnunum.

Eğer 30,40 FPS üstü alabilen bir sisteminiz varsa, VJOY kullanmaya bile gerek kalmadan kendi ayarlarınızla oynayabilirsiniz mouse ile. (Grip Racing için, drift aşırı zor mouse ile.) Gamepad olarak Logitech F710 kullanıyorum, gayet memnunum.
Teşekkür ederim hocam. Kusura bakmayın rahatsız ediyorum. Bir kaç şey daha soracaktım. Oyunu sadece arkadaşlarımızla mı oynayabiliyor muyuz? Haritada yapay zeka içinde oynayabiliyor muyuz forza da ki gibi?

Teşekkür ederim hocam. Kusura bakmayın rahatsız ediyorum. Bir kaç şey daha soracaktım. Oyunu sadece arkadaşlarımızla mı oynayabiliyor muyuz? Haritada yapay zeka içinde oynayabiliyor muyuz forza da ki gibi?
Normalde oyunda yapay zeka yok ama A.I modu olması lazım, yolda takılıyorlar böyle. Online olarakta single olarakta oynayabilirsiniz hocam. Bence ilk oyunu alın, deneyin. Beğenmezseniz iade edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı