Assetto Corsa alınır mı?

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Steam indirimleri bitmeden birkaç oyun satin almak istiyorum. Simdi bu Forza gibi bir yaris oyunu mu? Forza gibi oyunlarla kiyas edilebilir mi?

Steam indirimleri bitmeden birkaç oyun satin almak istiyorum. Simdi bu Forza gibi bir yaris oyunu mu? Forza gibi oyunlarla kiyas edilebilir mi?
Evet. Forza Horizon gibi bir yarış oyunu. Dirt Rally. Bu oyunu da öneririm eğer yarış oyunları arıyorsanız.

Tam bir bilgim yok ama bütün DLC'lerin tek bir pakette satıldığını söylüyor isim. Ekran görüntüsü atın size söyleyeyim.

15 TL olan galiba DLC paketi.

Assetto Corsa Competizione Steam'de %70 İndirimli - Google Chrome 29.11.2022 20_26_48.png

Güzel oyun ama direksiyon setin varsa. Şahsen bende g29 set var assetto oynuyorum sadece. Forza oynamıyorum öyle düşün. Ama setim olmasa assetto oynamam onu da söyleyim.

Hayır. İçinde oyun dahil yayınlanmış bütün DLC paketlerini içeren paket. Alacaksanız onu alın. Sadece oyuna para verip ayrı ayrı da DLC paketlerine para verirseniz fiyat acayip uçar.
Konu da birden fazla soru sormusum diye ceza aldim diye yazamadim. 15 tl lik paketi aldim.

Güzel oyun ama direksiyon setin varsa. Şahsen bende g29 set var assetto oynuyorum sadece. Forza oynamıyorum öyle düşün. Ama setim olmasa assetto oynamam onu da söyleyim.
Dualshock 4 le oynamayi düsünüyorum

Dosya Ekleri

• Assetto Corsa Competizione Steam'de %70 İndirimli - Google Chrome 29.11.2022 20_49_37.png
    Assetto Corsa Competizione Steam'de %70 İndirimli - Google Chrome 29.11.2022 20_49_37.png
    90,8 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı