Assetto Corsa arka plan için görseller

Eeries

Hectopat
Makaleler
1
Yer
AM4
Merhabalar, Assetto Corsa'da çektiğim ve editlediğim bazı görseller. Hepsi bana ait, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Arka plan yapmaya uygun.

gp2.png
gp1.png
minigp3.png
e46.png
gt2rsmr.png
mnba_bmw_m3_e92_m_tune_union_island_11_17_09.png
Screenshot_bmw_m3_g80_ddm_gt5_rbhangar_4-9-121-20-44-50-accum.png
rs3.png
m4cs-stop.png

Modları nerden bulabiliriz reis özellikle mini yi ve audi yi
Kanka yağmuru nasıl yapıyorsun? Bildiğim kadarıyla şu anki CSP sürümünde yağmuru full sürüme sahip olanlar açabiliyor. Full sürüm mü var sende?
Csp güncel mi hocam sizin . Eskiden öyleydi ama bende geçen sitesinden tekrar yeni versiyonunu indirdim yağmur silecek falan aktif her şey

Kanka yağmuru nasıl yapıyorsun? Bildiğim kadarıyla şu anki CSP sürümünde yağmuru full sürüme sahip olanlar açabiliyor. Full sürüm mü var sende?
Evet full versiyon, patreon üzerinden alabilirsin. Patreon sayfasında preview versiyonlarda mevcut hem yağmur ekleniyor, hem de erken deneyimlersin.

@emirhan "pamda" Üzgünüm Audi ve Mini'nin yapımcısı linklerini kaldırmış, fakat kendilerinin Discord linki.

Son düzenleme:
Modları nerden bulabiliriz reis özellikle mini yi ve audi yi

Csp güncel mi hocam sizin . Eskiden öyleydi ama bende geçen sitesinden tekrar yeni versiyonunu indirdim yağmur silecek falan aktif her şey
0.1.75 yüklü (başka yeni sürüm yok) ama yağmur yağmıyor. Bir de tekrardan sitesinden indirmeyi deneyeyim madem.

Denedim, bir şey değişmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı