Assetto Corsa bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Jzofe

Hectopat
Steam'den Assetto Corsa satın aldım ve açmaya çalıştığımda disk yazma hatası alıyorum. Steamworks Common Redistributables güncellemesi çıktı ona tıklıyorum tikliyorum hala inmiyor sadece disk yazma hatası yazıyor haberlere vesaire giremiyorum girmeye çalıştığım zaman "bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır" hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran fAlıntısı.PNG
    Ekran fAlıntısı.PNG
    22 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den Assetto Corsa satın aldım ve açmaya çalıştığımda disk yazma hatası alıyorum. Steamworks Common Redistributables güncellemesi çıktı ona tıklıyorum tikliyorum hala inmiyor sadece disk yazma hatası yazıyor haberlere vesaire giremiyorum girmeye çalıştığım zaman "bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır" hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?

Steam güncellemelerine bakın ve oyunu doğrulayın ben öyle halletmiştim başka bir oyunda aynı hatayı alıyordum.

Elimden gelen her şeyi yaptım olmadı iade etmek zorunda kaldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk söyleseydiniz keşke böyle bir çözüm bulmuş videoyu çeken kişi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk söyleseydiniz keşke böyle bir çözüm bulmuş videoyu çeken kişi.
Bu Videoda işe yaramamıştı ,ama cevabınız için yinede teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı