Assetto Corsa Club virüslü hatası veriyor

Enes Karatepe

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle antivirüs'üm McAfee ve Steam üzerinden almış olduğum Assetto Corsa'ya content Manager yükleyecektim fakat siteye girmeye çalıştığımda erişim engeli veriyor. Daha önceden antivirüsüm Kaspersky vardı ve rahatlıkla hata vermeden girebiliyordum. Şimdi erişim engeli alıyorum VirusTotal'de tarattım bir şey gözükmüyor benim antivirüs bu siteye gıcıklık mı duyuyor anlamadım. Bu site eğer temiz ise nasıl devre dışı bırakacağım bu siteye hata vermesini?

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-28_225328740.png
    resim_2022-11-28_225328740.png
    63 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran görüntüsü 2022-11-28 224918.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-28 224918.png
    116,2 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Antivirüs programınızı geçici süre ile devre dışı bırakarak sitedeki işlerinizi halledebilirsiniz.

Hocam antivirüs raporlarını incelediğime göre bilmem ne IPS'i bilmemne ipsindeki vs. porta bağlanıyor diye şeyler gördüm bir sorun olur mu daha önceden BitDefender Kaspersky ile girdim siteye hiçbir şey dememişti.

Hocam antivirüs raporlarını incelediğime göre bilmem ne IPS'i bilmemne ipsindeki vs. porta bağlanıyor diye şeyler gördüm bir sorun olur mu daha önceden BitDefender Kaspersky ile girdim siteye hiçbir şey dememişti.
Bağlandığınız sunucuların bilgileri olduğuna inanıyorum. Resmi sayfasındaki dosya virüssüz. McAfee seçeneğini değiştirin ve daha iyi bir AV kullanın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı