Assetto Corsa Competizione alınır mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, tonlarca böyle konu olduğunun farkındayım. Güncel açmamın sebebi oyunun aktiflik durumunu öğrenmek için. Yaz indirimlerinde oyun epey bir indirime girdi o yüzden almak istiyorum. Multiplayer durumu nasıl sık sık yarışlar yapılıyor mu? Bir de hangi DLC'Ler ile beraber almalıyım?

Merhaba, tonlarca böyle konu olduğunun farkındayım. Güncel açmamın sebebi oyunun aktiflik durumunu öğrenmek için. Yaz indirimlerinde oyun epey bir indirime girdi o yüzden almak istiyorum. Multiplayer durumu nasıl sık sık yarışlar yapılıyor mu? Bir de hangi DLC'ler ile beraber almalıyım?

Ultimate pack ile alırsanız çok iyi olur ben çok Online bakmıyorum ama arkadaşınız varsa gayet güzel trafik modu desen mükemmel.

Ultimate pack ile alırsanız çok iyi olur ben çok Online bakmıyorum ama arkadaşınız varsa gayet güzel trafik modu desen mükemmel.
Hocam ben Assetto Corsa'dan bahsetmiyorum başlığa baksaydınız keşke. Assetto Corsa Competizione'den bahsediyorum.

Hocam competitzione versiyonundan bahsetmis sizin dediginiz normal eski olan oyun.

Eger GT serisi araclarini seviyorsaniz ve guzel bir direksiyon ya da gamepadiniz varsa alinabilir ve DLC olarak ımola yi kesinlikle onerebilirim bir de GT4 araclarini seviyorsaniz onu da alabilirsiniz onun disinda ıntercontinental GT pack ve challengers pack mantikli olur.

Hocam competitzione versiyonundan bahsetmis sizin dediginiz normal eski olan oyun.

Eger GT serisi araclarini seviyorsaniz ve guzel bir direksiyon ya da gamepadiniz varsa alinabilir ve DLC olarak ımola yi kesinlikle onerebilirim bir de GT4 araclarini seviyorsaniz onu da alabilirsiniz onun disinda ıntercontinental GT pack ve challengers pack mantikli olur.
Hocam sunucu durumları nasıldır peki? GT4 ve GT World Challange DLC'lerini almayı düşünüyorum.

Hocam sunucu durumları nasıldır peki? GT4 ve GT world challange DLC'lerini almayı düşünüyorum.

Uzun zaman olmuş ama hocam sunucular dolu bir sunucu bulun ve o sunucudan devam edin ben raceplace de spa da beginner 2 de yarışıyorum artık sa 70 üzerinde olduğu için biraz daha iyi kişilerle yarışlar oluyor sizinde bunun gibi yapmanızı öneririm hala oynuyorsanız zaten sunuculara girdiğinizde anlarsınız başlıklarda ya Discord sunucuları ya da internet adresleri vardır bunlardan birine girdiğinizdede size sunucularını ve pistlerini görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı