Assetto Corsa GT3 ve GT2 araçlarının lastikleri alev alıyor

YagizAktug

Hectopat
Yer
Tekirdağ/Kapaklı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GT3 ve GT2 araçlarını sürerken spa ve monza da sürerken lastikler 3-4 viraj sonra 120 dereceleri buluyor ama öbür pistlerde bu kadar ısınmıyor lastik derecelerini sabitlemenin bir yöntemi var mı?

1660487565567.png

(Soft-medium-hard bütün hepsinde sıcaklıklar bu şekilde oluyor)

@Lee Yubin

Büyük ihtimalle çok fazla arkadan kayma yaşıyorsunuz. McLaren 650s GT3 ile Spa'da lastik sıcaklıklarına dikkat ederek 5 tur attım arkadan kaydırmadıkça 80'in üzerine çıkmadı. Ama en ufak fazla gaz vermede sıcaklık hemen arttı.

Arkadan kaydırmadan denemek için tcs açıp turlar attım huracan GT3 ile yine de ısındı. Bu arada forced throttle kullanıyorum acaba o mu sebep oluyor?

Arkadan kaydırmadan denemek için tcs açıp turlar attım huracan GT3 ile yine de ısındı. Bu arada forced throttle kullanıyorum acaba o mu sebep oluyor?
TC'yi 12 yapın ama yine de o araçlarda kayma oluyor. Dediğiniz gibi forced thottle kaynaklı bence de. Forced thottle'daki tuşu kaldırın, normal gaz tuşunuzdan farklı bir tuşu forcing modifier'e atayın. Bu şekilde normal gaza basınca yine virajlarda gaz keser, atadığınız tuşla birlikte gaza basınca fuller gazı. Drift harici oynayış için daha iyi olur bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı