Çözüldü Assetto Corsa için gölgelendirici olmayan mod önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar, Assetto Corsa'ya araç modu kurmak istiyorum fakat shadersız kurmak istiyorum çünkü sistemim düşük ve kasabilir. Acaba shadersız araç modu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düz oynamak için bile düşükmüş. Oyunu Steam'den yedekleyip bir deneyin yine de Csp'yi. FPS çok düşük olursa kaldırıp yedekten geri yüklersiniz.

Hocam verdiğiniz siteden modları kurdum fakat, bir modun içinde shader dosyaları vardı, assettonun kurulu olduğu yere attım, her araba ile maça girdiğimde "unexpected error" diyor.

Hocam verdiğiniz siteden modları kurdum fakat, bir modun içinde shader dosyaları vardı, assettonun kurulu olduğu yere attım, her araba ile maça girdiğimde "unexpected error" diyor.
Oyunu Content Manager ile açmayı deneyin. Yine olmazsa kaldırın mod dosyalarını madem.

Oyunu content Manager ile açmayı deneyin. Yine olmazsa kaldırın mod dosyalarını madem.

Hocam shaderden olması gerekli, oyunun kendi shader dosyaları var, bir de mod, ben modunkini yükledim, geri nasıl alabilirim?

Geri
Yukarı