Çözüldü Assetto Corsa için gölgelendirici olmayan mod önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar, Assetto Corsa'ya araç modu kurmak istiyorum fakat shadersız kurmak istiyorum çünkü sistemim düşük ve kasabilir. Acaba shadersız araç modu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız dosyayı, indirdiğiniz mod dosyasından bakıp bulun ve silin. Sonra oyun dosyalarını doğrula yapın Steam'den.

Tamamdır hocam teşekkürler.

Attığınız dosyayı, indirdiğiniz mod dosyasından bakıp bulun ve silin. Sonra oyun dosyalarını doğrula yapın Steam'den.

Hocam gene aynı hata çıkıyor, direk oyunu sil yükle yaptım gene, araçları sildim geri yükledim, gene aynısı çıkıyor.

Son düzenleme:
Her araçta mı sadece modlarda mı? Bir de oyunu content Manager ile açmayı denedin mi?

Her araçta hocam, hocam bu hatayı csp kurduğumda araçları düzeltmek için "Drive" bastığımda alıyordum aynı hatayı.

bu remixli şarkılar eşliğinde otoyolda kesicili e36 modlarını nereden indirip kurabiliriz peki

Ekran kartından kaynaklı bir hata galiba ama önceden olmayıp şimdi olması garip. Bir de hatanın SS'ini atsanız ya.

Hocam atmıyorum çünkü o hatayı aldığım da, donma gibi bir şey oluyor alamıyorum ama, aşağıda ki gibi çıkıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-10_154931427.png
    resim_2022-08-10_154931427.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 16
Bi Discord sunucularında sorayım bakalım belki bi çözüm yöntemi çıkar.
tamamdır hocam teşekkürler

Bir Discord sunucularında sorayım bakalım belki bir çözüm yöntemi çıkar.

Reis bir şey daha sormak istiyorum, oyunun içerisindeyken assettododa ki kısayolları bulmaya çalışıyordum, bir tuşa bastım araç kendi kendi gaza basıyor sadece gaza basıyor, nasıl kapatabilirim?

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı