Assetto Corsa modları nasıl silinir?

İşletim sistemi
Windows 10

qwaxx

Centipat
Daha fazla  
Ben ilk defa Assetto Corsa aldım ve bildiğiniz gibi trafik modu yükledim fakat track day seçeneğinde takılı kaldı ve silemiyorum, bunu nasıl silebilirim? Connant Manager'dan bahsediyorum bu arada track day derken.

Sanırsam trafik modunu direk oyunun içine atıyorsunuz. Bu arada eğer harita da traffic seçili değilse trafik başlamaz. Sorunun trafik modu olduğunu düşünüyorsanız trafiğe özgü olmayan haritaları deneyiniz.

Sanırsam trafik modunu direk oyunun içine atıyorsunuz. Bu arada eğer harita da traffic seçili değilse trafik başlamaz. Sorunun trafik modu olduğunu düşünüyorsanız trafiğe özgü olmayan haritaları deneyiniz.

Sorunun trafik modu olduğunu düşünüyorsanız trafiğe özgü olmayan haritaları deneyiniz. Demişsiniz zaten ben o mapi sildim normal oyunla beraber gelen drift mapinde oynuyorum bu modun silme yöntemi vesaire şeyler yok mudur acaba.

Ben ilk defa Assetto Corsa aldım ve bildiğiniz gibi trafik modu yükledim fakat track day seçeneğinde takılı kaldı ve silemiyorum, bunu nasıl silebilirim? Connant Manager'dan bahsediyorum bu arada track day derken.
Steam'den oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrularsan belki modları silebilir ama emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı