Assetto Corsa mouse üzerindeki tuşlara atama nasıl yapılır?

Bugra_Emre

Hectopat
Daha fazla  
Assetto Corsa oynuyorum mouse ile oynuyorum. Mouse sol tıkı gaz sağ tıkı fren farenin üzerindeki diğer tuşlara da atama yapmak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Yardımcı olabilecek var mı?

Assetto Corsa oynuyorum mouse ile oynuyorum. Mouse sol tıkı gaz sağ tıkı fren farenin üzerindeki diğer tuşlara da atama yapmak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Yardımcı olabilecek var mı?

Kontroller kısmında.

1685576310377.png

Aktifleştiriyorsunuz. Alt kısımda ki forced throttle yazan kutucuğu açıp.

1685576361486.png

Tıklayıp sol tık (left) atıyorsunuz.

Eğer çözülmezse etiketleyin. Bu arada fare ile kontrol etme konusunda gaz ve freni farede bulundurmanızı önermiyorum. Ani direksiyon çevirmek için fareyi çevirdiğinizde sorun yaratır. Tecrübe sabittir. İyi oyunlar dilerim.

Kontroller kısmında.

Eki Görüntüle 1801955

Aktifleştiriyorsunuz. Alt kısımda ki forced throttle açıp forced throttle.

Eki Görüntüle 1801957

Tıklayıp sol tık atıyorsunuz.

Eğer çözülmezse etiketleyin. Bu arada fare ile kontrol etme konusunda gaz ve freni farede bulundurmanızı önermiyorum. Ani direksiyon çevirmek için fareyi çevirdiğinizde sorun yaratır. Tecrübe sabittir. İyi oyunlar dilerim.

Bu iki ayar açık zaten ben şey sormuştum mouse üzerindeki diğer tuşlara atama yapabiliyor muyuz?

Bu iki ayar açık zaten ben şey sormuştum mouse üzerindeki diğer tuşlara atama yapabiliyor muyuz?

Hayır ancak farenizin makro yazılımı varsa atamayı klavyeye yapıp farenize makro ile o tuşun atamasını yapabilirsiniz.

İyi bir direksiyon setiniz yoksa mouse ile oynayan birisi olarak söylüyorum oyun bir yerden sonra sıkıyor bilginize.

O kişiden kişiye değişir, şu an mouse steering ile tougede veya herhangi bir simracing etkinliğinde dereceler yapan tanıdıklarım var, bende dahil.

Geri
Yukarı