Assetto Corsa nasıl eğlenilir?

Radieance

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Konu başlığı biraz absürt fakat ne koysam diye düşündüğümde bu geldi aklıma :D. Assetto Corsa'da neler yapılıyor yani nasıl eğlenirim, bu sadece pistte yarış oyunu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asetta Corsa Trafik Modu der susarım. Bir bakın isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi ben aldım hiç de eğlenemedim, botlar 200'le viraj alıyor, ben 50'de zor duruyorum, böyle simülasyon oyunumu olur, beam. Ng Drive al bence.

Asetto Corsa saf simülasyon oyunu, Eğlendirmez. Oynadığınız birçok yarış oyunu fizik yönünden sakatlanmış ve fark etmesek veya bütün destekleri kapatsak bile arkada düzeltmeler yapıyor ki araba sürebiliyoruz. Saf simülasyon ise gerçekte kullanıyor gibi kullanmayı gerektirir, gerçekten fanı değilseniz eğlendirmez.

Forza Motorsport ve Gran Turismo(sadece PS) oynanabilir pist yarışı oyunlarıdır. Bakabilirsiniz.

Beraber oynayacak birilerini bulursan güzel olur. Direksiyon setin var mı?
Yok.
Asetta Corsa Trafik Modu der susarım. Bir bakın isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilmiyorum hoşuma gitmedi.
Vallahi ben aldım hiç de eğlenemedim, botlar 200'le viraj alıyor, ben 50'de zor duruyorum, böyle simülasyon oyunumu olur, beam. Ng Drive al bence.
Bende aynı sorundan muzdaribim.
Asetto Corsa saf simülasyon oyunu, Eğlendirmez. Oynadığınız birçok yarış oyunu fizik yönünden sakatlanmış ve fark etmesek veya bütün destekleri kapatsak bile arkada düzeltmeler yapıyor ki araba sürebiliyoruz. Saf simülasyon ise gerçekte kullanıyor gibi kullanmayı gerektirir, gerçekten fanı değilseniz eğlendirmez.

Forza Motorsport ve Gran Turismo(sadece PS) oynanabilir pist yarışı oyunlarıdır. Bakabilirsiniz.
Bencede.

Olsun, yine de alışınca oynanıyor iyi kötü fare+klavye ile. Bu modları da kurarsanız daha iyi olur, herkes bu şekilde oynuyor:

Yeni konular

Geri
Yukarı