Assetto Corsa oyun arkadaşı arıyorum

• Konuyu başlatan wus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 417

wus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Assetto Corsa oynamak için arkadaş arıyorum. Nordschleife'ye hakimim ve tek orada oynuyorum, oynamak isteyenler cevaplasın. Steam'den ekleşelim.

Oyunu çook uzun zamandır takip ediyorum ancak simulasyon olduğu için klavyeyle oynanıp oynanmadığını bilmiyorum. Keyif verir mi, daha doğrusu araçlar kontrol edilebilir mi? Eğer ki gayet oynanabilir bir oyunsa alıp size ortak olabilirim. Nordschleife'ye birçok oyundan aşinayım, oyunu da çözersem birlikte oynayabiliriz.

Oyunu çook uzun zamandır takip ediyorum ancak simulasyon olduğu için klavyeyle oynanıp oynanmadığını bilmiyorum. Keyif verir mi, daha doğrusu araçlar kontrol edilebilir mi? Eğer ki gayet oynanabilir bir oyunsa alıp size ortak olabilirim. Nordschleife'ye birçok oyundan aşinayım, oyunu da çözersem birlikte oynayabiliriz.
Klavyeden imkansız gibi bir şey hocam. Ya güzel bir gamepad veya direksiyon setiniz olmalı ya da mouse steering şeklinde oynanmalı. Eğer ki diyorsanız mouse ile direksiyonu kontrol edebilirim ki ben böyle yapıyorum, oynarız.

Sizin oyunu oynayamamanız o oyunu leş yapmaz. Kendi adınıza konuşun.
Siz oynuyorsanız oynayalım mı?
Hocam isterseniz oynayın :D bir deneyin görelim oyunmu bozuk benmi :D
Valla oyunda bir sıkıntı yok. Zira sen arcade oyun performansı bekliyorsan ona bir şey diyemem hocam. Simülasyon bir oyundan bahsediyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı