Assetto Corsa piste girmiyor

İşletim sistemi
Windows 7
Ekran kartı: NVIDIA 9600GT. (1GB VRAM var)
9500 GT ekran kartlı birisi de bu sorunu yaşıyordu ve ona ekran kartının eski olmasından dolayı oyunun açılmadığı söylendi. Bunu söyleyenler benden daha çok bu oyunu bilen oynayan insanlar olduğu için bunun doğru olduğunu düşünüyorum ben de. Yani siz de ekran kartınızın eski olmasından dolayı oynayamıyorsunuz.

9500 GT ekran kartlı birisi de bu sorunu yaşıyordu ve ona ekran kartının eski olmasından dolayı oyunun açılmadığı söylendi. Bunu söyleyenler benden daha çok bu oyunu bilen oynayan insanlar olduğu için bunun doğru olduğunu düşünüyorum ben de. Yani siz de ekran kartınızın eski olmasından dolayı oynayamıyorsunuz.

Sorunu çözdüm. DirectX'den dolayı açmıyormuş. DXCPL programıyla oyunun DX sürümünü değiştirdim, açıldı ama maksimum 5 FPS veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ekran kartınız nedir? Sisteminizi yazarsanız daha iyi olur.

Dün sunucuda birine çözüm için bunu önerdiler, onda fayda etmedi çünkü normal başlatıcı ile açınca da oyuna girmiyormuş. Sizde sadece content Manager ile oyuna girmiyorsa işe yarayabilir. Settings > content Manager > Drive sekmesine girin. Burada "Game starter" diye bir ayar var onu "official" yapın.

@özgür hindistan bu arada size galiba daha sonra sormayı unuttum. Sunucuya yönlendirmiştim, orada yardımcı olabildiler mi, çözebildiniz mi siz sorununuzu?

Yok çözülmedi.

Hangi sürüme aldınız? İzlediğiniz bir video falan varsa atar mısınız, merak ettim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlemiştim bu videoda olanın aynısını yaparsanız sorun çözülür (valoranntta denedim olmadı yine hata veriyor)

Yok çözülmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki işlemi Assetto Corsa için yaparsanız sorun %90 çözülür ben de çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı