Astralis (Altın) sticker fiyatı artar mı?

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  

Çıkartma | Astralis (Altın) | 2020 RMR​

Kapsülden bu stickerden çıkardım. Şu an 270 TL. En azından kapsül indirimi bitene kadar bekletmeyi düşünüyorum, sizce artar mı? İndirimden önce 800 TL imiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl falan bekletmem muhtemelen. Elimde 80 tane de Kırıkdiş operasyonu kasası var. Biraz bekletip satıp 144 HZ monitör veya kablosuz kulaklık satın alacağım. Tahmini yaz tatili ortasına kadar bekletirim.
Kesinlikle artacak. Kapsül indirimleri bitince zaten artacak, ek olarak 23 Ekim'de Major başlıyor. Astralis iyi bir sıralama elde ederse çok rahat 1000 TL'yi geçer.
E spor fazla takip etmiyorum. Sizce o kadar bekletmeye değer mi? Astralis iyi bir sıralama elde edebilir mi?

2 yıl falan bekletmem muhtemelen. Elimde 80 tane de Kırıkdiş operasyonu kasası var. Biraz bekletip satıp 144 HZ monitör veya kablosuz kulaklık satın alacağım. Tahmini yaz tatili ortasına kadar bekletirim.

E spor fazla takip etmiyorum. Sizce o kadar bekletmeye değer mi? Astralis iyi bir sıralama elde edebilir mi?
Astralisin şu aralar kafası biraz dağınık. Kötü oynuyorlar. Fakat bu takım en iyi CS takımlarından bir tanesi. İyi sıralama elde ederler mi ondan pek emin değilim fakat yine de Major'u beklemeni tavsiye ederim.

Astralis favorilerden birisi belki de en yüksek ihtimallisi.

@Alperen0 80 tane kasayı satsan bile 1 yıl içinde 2000₺ elde etmen zor. Parçalanmış Ağ kasaları bile şu an 8.50-9.20₺ arasında geziyor. %15 Steam alıyor zaten, şu anda satarsan 5.35₺ mi ne geliyor. 80 tane satsan şu an 428₺ ediyor. Herkes kasalara saldırdığından dolayı çok fazla kasa var Parçalanmış Ağ operasyonuna göre.

@Alperen0 80 tane kasayı satsan bile 1 yıl içinde 2000₺ elde etmen zor. Parçalanmış Ağ kasaları bile şu an 8.50-9.20₺ arasında geziyor. %15 Steam alıyor zaten, şu anda satarsan 5.35₺ mi ne geliyor. 80 tane satsan şu an 428₺ ediyor. Herkes kasalara saldırdığından dolayı çok fazla kasa var Parçalanmış Ağ operasyonuna göre.
2000 TL direkt oradan beklemiyorum. Elimdeki Philips 221V8/01 monitörü satıp üstüne biraz kendim ekleyip kasalarla birlikte Samsung CRG50 alacağım, veya Corsair Void Elite Wireless.

Yeni konular

Geri
Yukarı