Astralzen üyeliği nasıl iptal edilir?

osmanbdbnc

Decapat
Daha fazla  
İnternette Astralzen adlı bir siteyle karşılaştım. Doğum haritasına baktırma denilen kısımdan bilgilerimi doldurup 1 TL karşılığında üyelik başlattım. Hemen altta bilgi olarak 7 günlük ücretsiz üyelik faha sonrasında da aylık 49 TL oyle devam edilir yazmaktaydı. Ben de bu 7 gün içerisinde iptal ettireceğimi düşünerekten almıştım ama şimdi iptal edemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette Astralzen adlı bir siteyle karşılaştım. Doğum haritasına baktırma denilen kısımdan bilgilerimi doldurup 1 TL karşılığında üyelik başlattım. Hemen altta bilgi olarak 7 günlük ücretsiz üyelik faha sonrasında da aylık 49 TL oyle devam edilir yazmaktaydı. Ben de bu 7 gün içerisinde iptal ettireceğimi düşünerekten almıştım ama şimdi iptal edemiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Astralzen - Şikayetvar Bu sitede herkes sizinle aynı şikayetde

Hiç müşteri hizmetlerine ulaşmayı denediniz mi ? Çünkü aylık 49 TL az para da değil. Size attığım linke bir bakın olmazsa, çözüm yolu falan vardır linkte.

Sitenin en altında bulunan Abonelikleri Yönet seçeneğine tıklayıp, devamındaki adımları takip ederek iptal edebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı