Elektronik ASUS (2022) ROG Zephyrus G15 R7 6800HS + RTX 3060 512/16 GB - 27.998 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
He oradaki var zaten bende oradakiler otomatik iniyor MyASUS üzerinden
Otomatik inmiyor işte :D.

1664089570558.png

Son düzenleme:
Bende sistem boştayken sürekli 3.2GHz de çalışıyor 2.8 nasıl düşürdün. 3.2 olduğu içinde sürekli ısınıyor önceki laptopumda hız hep düşüktü 0.8'lere kadar düşüyordu kullanmazken bu sabit 3.2
Yakında inceleme videosunu hazırlayacağım. O zaman izlersin :D

O zaman ayarlamaya, optimize etmeye falan her şeye hakimsin :D, sana da kolay gelsin.

Hakim değilim ama her şeyi fazla karıştırıyorum sonuç elde ediyorum. Bazen iyi işe yaramıyor önceki bilgisayarımı mahvettim çok karıştırıyorum diye :D sürekli 3.2 GHz de çalışmasını durdurdum sonunda :D film izlerken fanlar dönmüyor artık deli gibi :D

Zaten artık oyun falan oynayasım gelmiyor. Kulaklık takamıyorum aşırı ses oluyor 30 dk sonra başım ağrımaya başlıyor artık. Böyle fan duymadım ben daha önce hiç :D uçak gibi uğultulu aynı

Dosya Ekleri

• 123.png
    123.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 44
Hakim değilim ama her şeyi fazla karıştırıyorum sonuç elde ediyorum. Bazen iyi işe yaramıyor önceki bilgisayarımı mahvettim çok karıştırıyorum diye :D sürekli 3.2 GHz de çalışmasını durdurdum sonunda :D film izlerken fanlar dönmüyor artık deli gibi :D

Zaten artık oyun falan oynayasım gelmiyor. Kulaklık takamıyorum aşırı ses oluyor 30 dk sonra başım ağrımaya başlıyor artık. Böyle fan duymadım ben daha önce hiç :D uçak gibi uğultulu aynı
Turboda kullanırsan dediğin gibi çok ses var slientte kullandığında sıfır ses. Oyunlarda turboyu açarsın diğer türlü slient işini görür

Birde hybrit ile ultimate arasında %10 performans farkı var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı