Elektronik ASUS (2022) ROG Zephyrus G15 R7 6800HS + RTX 3060 512/16 GB - 27.998 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoları izlemeden almayın derim.
Teşekkürler :D, videoda da belirttiğim gibi batarya azalması durumu servise yollayıp çözülebilecek bir şey. 6 Ay içinde cihazda sıkıntı çıkarsa asus sıfır cihaz ile değişimin sağlıyormuş öyle dediler. Yani cihazı yolladığımda büyük ihtimalle bana yeni cihaz verip adaptörünü 240w yollayacaklar, yada r9 lu versiyonunu verecekler kutu içinden 240w adaptör çıkacak.

Yada rezalet bir deneyim yaşatıp format attık çözüldü ehe yapcaklar.

Teşekkürler :D, videoda da belirttiğim gibi batarya azalması durumu servise yollayıp çözülebilecek bir şey. 6 Ay içinde cihazda sıkıntı çıkarsa asus sıfır cihaz ile değişimin sağlıyormuş öyle dediler. Yani cihazı yolladığımda büyük ihtimalle bana yeni cihaz verip adaptörünü 240w yollayacaklar, yada r9 lu versiyonunu verecekler kutu içinden 240w adaptör çıkacak.

sende 10 saat felan çıkmış batarya acaba win 10 ile alakalı bir durum mudur

Umarım sorununuzu çözerler hocam göndermedinizmi daha servise?

Umarım sorununuzu çözerler hocam göndermedinizmi daha servise?
Elektrikli araba yaptığım için daha gönderemiyorum işlerim var.

sende 10 saat felan çıkmış batarya acaba win 10 ile alakalı bir durum mudur
Win10 daha verimli, ama öyle gösterse de ben 6,30 saatten fazla pek alamıyorum.

incelemesi gelmiş, r9 verisyonu 12 saat alıyor. Kesinlikle bir sıkıntı var cihazımda.

Son düzenleme:

Windows 10 daha verimli, ama öyle gösterse de ben 6,30 saatten fazla pek alamıyorum.

İncelemesi gelmiş, R9 verisyonu 12 saat alıyor. Kesinlikle bir sıkıntı var cihazımda.

Bu arada video demişsin ya kabloyu çıkartınca paneloverdrive kapanıyor buyüzden ekran siyah olup sonra tekrar geliyor diye. O ben de öyle olmuyor paneloverdrive direk kendi kapanıyor ekran siyah olmuyor hiç. Pardon panel overdrivermış powersaver açınca oluyor :D

Son düzenleme:
Bu arada video demişsin ya kabloyu çıkartınca paneloverdrive kapanıyor
Hz düşüyor. Ondan ekran kararıyor. Tüm Driverları kurmamışsındır.

asus smart display diye bişi var onu kurman lazım.

Hz düşüyor. Ondan ekran kararıyor. Tüm Driverları kurmamışsındır.

ASUS Smart display diye bir şey var onu kurman lazım.

Evet evet panel Power saver ı açınca öyle oluyor
Bu arada bilgisayarın mikrofonunu hiç test ettin mi?
Ve anlık takılmalar ses takılmasıyla beraber sisteme giren lag AMD kaynaklı TPM ile alakalıymış TPM 2.0 kapatmamız gerekiyor.

Son düzenleme:
Ve anlık takılmalar ses takılmasıyla beraber sisteme giren lag AMD kaynaklı TPM ile alakalıymış TPM 2.0 kapatmamız gerekiyor.
test ettim. Gürültü engelleme açık olduğu için sıkıntı değil çok fazla.

Win10 daha verimli, ama öyle gösterse de ben 6,30 saatten fazla pek alamıyorum.

incelemesi gelmiş, r9 verisyonu 12 saat alıyor. Kesinlikle bir sıkıntı var cihazımda.
Aldığım ssd geçen hafta geldi bende takmak için cihazı açtım ancak gözüme birşey çarptı thermal boruların üzerinde terleme var bu normalmi

Dosya Ekleri

• C05D19F1-833E-44AB-880C-03742C8E9380.jpeg
    C05D19F1-833E-44AB-880C-03742C8E9380.jpeg
    291,3 KB · Görüntüleme: 42
Aldığım ssd geçen hafta geldi bende takmak için cihazı açtım ancak gözüme birşey çarptı thermal boruların üzerinde terleme var bu normalmi
Garanti dışı kalıyor demişlerdi asusta. O yüzden açmaya cesaret edemiyorum.
terleme konusunda da saf su olduğu için sıkıntı olacağını sanmıyorum ama terlemenin nedenlerini araştırmanız iyi olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı