Elektronik ASUS (2022) ROG Zephyrus G15 R7 6800HS + RTX 3060 512/16 GB - 27.998 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende bulamadım maalesef yabancı forumda TPM 2.0 kapatınca takılmalar kesildi yazıyordu.
bende kapalı nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. takılmalar aynı

Önerin için teşekkür ederim
Fiyat farkının uçuk olmadığı bir bu model var. Öneriyi dikkate alacağım.

Alttaki ürün hakkında ne düşünüyorsun?

3000mb/s 5000mb/s ve 7000mb/s farkını hissedebilir miyim? En mantıklı adım hangisi olur? Cebimden daha fazla para çıkmasını tabii ki istemem fakat geleceğe yönelik mantıklı bir adım olacaksa çıkarabilirim.
ben kingstonn aldım indirimden baya ucuz fiyata 3-4 yıl götürmesi yeterli. bence en iyi ssd(editör değilsen) en ucuz ssd dir.

Bende kapalı nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Takılmalar aynı

Ben kingstonn aldım indirimden bayağı ucuz fiyata 3-4 yıl götürmesi yeterli. Bence en iyi SSD(editör değilsen) en ucuz SSD'dir.

Windows 10 yüklediğimden beri hiç donma yapmadı zaten Windows 10 TPM 2.0 kullanmıyormuş

Bende

Bende key istemedi Microsoft hesabımı girince etkinleştirildi dedi
Bende farklı laptopa win 10 kurdum hesabımı girdim oto etkinleşti. Bu hafta indirip kurucam

Bende

Bende key istemedi Microsoft hesabımı girince etkinleştirildi dedi
Buna win 10 kurdum. Problemlerin neredeyse %90ı çözüldü. Uykuya geçme vs hepsi düzeldi. Şimdide özellikle forza 5te ekranda titreme olayı oluyor. Şuan laptoptan uzağım çözmeye uğraşmadım. Yeni ssd aldığımdan bu yana pc rahatladı hafızanın doluluk oranı etki ediyormuş

Son düzenleme:
Arka kapağın ortasına hafif bastırınca gıcırtı geliyor mu?

IMG-20221220-WA0010.jpg

Arkadasın buz gibi evinde bitirme projesi yaparken sıcaklık 29ları gördü. Şaşırdım biraz
Notion, whatsapp, overleaf ve chromeda ekstra 5-6 tab açıktı

Eki Görüntüle 1608833
Arkadasın buz gibi evinde bitirme projesi yaparken sıcaklık 29ları gördü. Şaşırdım biraz
Notion, whatsapp, overleaf ve chromeda ekstra 5-6 tab açıktı
Benim arkadaşda rog strix var oda genelde boştaniken 33 derecelerde takılıyor. Bende 45 derece civarlarında yük altında 75-82 arası degişiyor işlemci boostunu kapatmanın çok büyük etkisi oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı