Elektronik ASUS (2022) ROG Zephyrus G15 R7 6800HS + RTX 3060 512/16 GB - 27.998 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Harika alet. Parası olan için alınabilecek en iyi içerik üretici/hibrit laptop.
Uzun süren pil ömrü(8-9 saat),ince ve hafif olduğu halde RTX3060 olması, metal sıvı soğutma ve kaliteli materyal.
Ek olarak bildiğim kadarıyla 2K ekrana sahip.
Zephyrus G14 kullanıcısı olarak G15'i de kesinlikle öneririm hele hele yeni nesil işlemcisiyle harika.

Son düzenleme:
Ben olsam almazdım özelliklerine göre çok pahalı. Üstelik pil ömrünün de 8-9 saat olduğunu sanmıyorum.
Yüksek kullanımlar da 3 saati geçmez.

Bir slotun lehimli olması ileride yükseltme yapılmak istenirse sıkıntı çıkartacaktır. Bunun dışında soğutması, 120W GPU'su, batarya performansı ile çok güzel cihaz.
Batarya performansı Nvidia GPU'yu kapatarak arşa çıkıyor. Verimlilik konusunda böyle başarılı bir işlemci yazılımından batarya için ayarlandığında video izlerkem 3/5W gibi değerler görüyor. Bu cihaz ultrabook katili olarak tasarlanmış olup oyun konusunda da soğutma konusunda da hiç üzmeyecek bir cihaz.
Bu yüzden pahalı olup depolama ve RAM miktarı fiyatına göre zayıf. Zephyrus ve Zephyrus Duo benim fikrimce laptop tanımına gerçekten uyan cihazlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı