Asus 23.6 Vn247H ölü piksel

Ali Berat

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Arkadaşlar cuma günü vatandan %30 indirimle Asus 23.6 Vn247H monitör aldım fakat sağ alt köşede 1 adet ölü piksel çıktı. Sizce değiştirmeli miyim veya değiştirirler mi? Kimisi 3 pikselden sonra değişim yaptıklarını söylüyorlar. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

theboyztr

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar cuma günü vatandan %30 indirimle Asus 23.6 Vn247H monitör aldım fakat sağ alt köşede 1 adet ölü piksel çıktı sizce değiştirmeli miyim veya değiştirirler mi? Kimisi 3 pikselden sonra değişim yaptıklarını söylüyorlar. Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Vatandan aldıysanız 15 gün içinde değişim yapıyorlar.

KS
Ali Berat

Ali Berat

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Vatandan aldıysanız 15 gün içinde değişim yapıyorlar.
Aynen Vatan'dan aldım ama kimisi 3 piksel olmadan değiştirmiyorlar diyorlar. Değiştirmeme gibi bir durum söz konusu olursa ne yapmalıyım ?

theboyztr

Hectopat
En iyi cevaplar
0
aynen vatandan aldım ama kimisi 3 piksel olmadan değiştirmiyo diyolar değiştirmeme gibi bi durum söz konusu olursa ne yapmalıyım ?
Vatanda 15 gün içinde değişim yapıyorlar. Ayıplı ürün kapsamına giriyor. Benim monitörde de 1 adet ölü piksel vardı gittim değiştirdim.

KS
Ali Berat

Ali Berat

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Vatanda 15 gün içinde değişim yapıyorlar. Ayıplı ürün kapsamına giriyor. Benim monitörde de 1 adet ölü piksel vardı gittim değiştirdim.
Tamam teşekkür ederim.

Yukarı