ASUS 240 Hz vs Dell Alienware 240 Hz

Alienware modelini kullanmıştım ghosting sorunum vardı ve iade etmiştim o yüzden o monitöre biraz olumsuz bakıyorum ama sadece bana gelen modelde mi sorun vardı bilmiyorum. Asus iyi modeller üretiyor farklı modellerini kullandım ve memnundum. Şuanda Benq 2546 kullanıyorum oyun için tercih edilebilir fakat film için bana biraz yetersiz geldi.

Alienware modelini kullanmıştım ghosting sorunum vardı ve iade etmiştim o yüzden o monitöre biraz olumsuz bakıyorum ama sadece bana gelen modelde mi sorun vardı bilmiyorum. Asus iyi modeller üretiyor farklı modellerini kullandım ve memnundum. Şuanda Benq 2546 kullanıyorum oyun için tercih edilebilir fakat film için bana biraz yetersiz geldi.
Evet ben de BenQ 2546 önerecektim. CS:GO oyunu için gayet yeterli. Çoğu profesyonel oyuncu bu monitörü kullanıyor. Asus ile 2546 arasında tercih yapabilirsin.

3.500 tl civarı
Evet ben de BenQ 2546 önerecektim. CS:GO oyunu için gayet yeterli. Çoğu profesyonel oyuncu bu monitörü kullanıyor. Asus ile 2546 arasında tercih yapabilirsin.

Bakacağım bu modele teşekkürler

Alienware ince çerçeveli olması hoşuma gidiyordu sorun varsa hiç bulaşmaya gerek yok Benq bakacağım.

Alienware ince çerçeveli olması hoşuma gidiyordu sorun varsa hiç bulaşmaya gerek yok Benq bakacağım.

Alienware bana gelen modelde öyle bir sorun vardı ve araştırdığımda aynı sorunu yaşayan birkaç kişi daha görmüştüm ama genel bir problem mi bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem. Benq 2546 çerçeveleri kalın bir model eğer sevmiyorsanız çerçeveleri gözüne batabilir çünkü kalın ve biraz çıkıntılı o yüzden Asus 240 Hz modellerine yönelebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı