ASUS 27 VG278QF nasıldır?

Merhaba arkadaşlar, ben monitör sipariş ettim ASUS 27" VG278QF 165Hz 0.5ms DVI-D HDMI DP FHD Freesync Gaming Monitör | ITOPYA İyi midir sizce? İndirimi gördüm ve söyledim Lol, GTA 5, Fortnite CS:GO, gibi oyunlar oynar mıyım sizce? Bu monitör iyi midir? 1800 liraya aldım, iyi yapmış mıyım?
CS:GO gibi oyunlar için en fazla 24 inç iyi olurdu ama onun dışında gayet iyi bir monitör ve indirimin o kadar olmasına bakmayın sadece insanları almaları için çekiyorlar normalde öyle bir indirim yok. Ama 200-300TL yine de var.

CS:GO gibi oyunlar için en fazla 24 inç iyi olurdu ama onun dışında gayet iyi bir monitör ve indirimin o kadar olmasına bakmayın sadece insanları almaları için çekiyorlar normalde öyle bir indirim yok. Ama 200-300TL yine de var.
iyi değil mi içimde ukte kaldı tn panel falan diye csgo yu örnek gösterdim aslında bayadır oynamıyorum neyse tn panel alınmaz almayın falan diyorlar aslında o kadar kötü değil değilmi ona göre siparişi iptal edicem

İyi değil mi içimde ukte kaldı TN panel falan diye CS:GO'yu örnek gösterdim aslında bayadır oynamıyorum neyse TN panel alınmaz almayın falan diyorlar aslında o kadar kötü değil değil mi ona göre siparişi iptal edeceğim

TN panel profesyonel oyuncular için panel yani ben TN panel kullanıyorum kötü değil bence ama 27 inç sizin için sorun olmayacaksa kullanın bir de 1080P'de 27 inç pet mantıklı değil.
Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör bu monitöre'de bakabilirsiniz isterseniz.

Geri
Yukarı