ASUS 27" VG27aq alınır mı?

Şahinnnnn

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, sistemi aşağıda belirttim. Sizce 2K 144Hz monitör mü almalıyım? Yoksa 1080p 240Hz yeterli olur mu?
Aklımdaki monitör ASUS 27'in. VG27aq TUF 1ms 2K 165 Hz WQHD IPS. Düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

ASUS 27" VG27aq TUF1ms 2K 165Hz WQHD IPS G-SYNC/FREESYNC HDMI DP Gaming monitör.

Ekran kartı: ASUS Radeon TUF RX 6800 Gaming OC 16 GB 256 bit.
İşlemci: Intel i5 12400F.
Anakart: ASUS Prime B660M-K D4 LGA 1700 HDMI VGA.

Butceniz nedir? Oynadiginiz oyunlar nedir?

FPS oyunları hikayeli oyunlar. Bütçem 6-8k arası sanırım bu bütçeye çok fazla 2k monitör yok ..
En cok onerdigimiz monitor. Kendim de kullaniyorum. Yetmezse Asus da alinabilir ama Dell'in gerek monitorun kendisi, gerek garantisi gerek kalite kontrolu olsun cok iyidir monitorlerde.

En cok onerdigimiz monitor. Kendim de kullaniyorum. Yetmezse Asus da alinabilir ama Dell'in gerek monitorun kendisi, gerek garantisi gerek kalite kontrolu olsun cok iyidir monitorlerde.
hocam bütçemi çok zorlar bu çok güzel monitör ama 1080p 240hz alsam beni üzer mi ? pişman eder mi ?

hocam bütçemi çok zorlar bu çok güzel monitör ama 1080p 240hz alsam beni üzer mi ? pişman eder mi ?
Uzmez hocam. Ancak QHD nin tadi ayridir. Attiginiz Asus da guzeldir. Onu da oneririm.

asusun fiyatı bana uygun geldi. Önerdiğiniz monitör ile asus arasında fark hisseder miyim?
Kisiden kisiye gore degisir. Asus'un normalde renk kalitesi orta seviye oluyordu ama Dell'de de IPS glow ve black uniformity sorunu var. Tabii Asus da da olabilir sonucta IPS panel. Monitor maalesef biraz sans isi de denebilir.
Yani sonucta alabilirseniz Dell'i alin. Alamazsaniz da, Asus'un o modeli uzmez. Tam tersine cok keyif verir. QHD sonucta.

Kisiden kisiye gore degisir. Asus'un normalde renk kalitesi orta seviye oluyordu ama Dell'de de IPS glow ve black uniformity sorunu var. Tabii Asus da da olabilir sonucta IPS panel. Monitor maalesef biraz sans isi de denebilir.
Yani sonucta alabilirseniz Dell'i alin. Alamazsaniz da, Asus'un o modeli uzmez. Tam tersine cok keyif verir. QHD sonucta.
Bütçeme göre asus daha uyguna geliyor bana. Bütçemi arttıramazsam asus da karar kılabilirim. Başka bir öneri gelmezse şuan böyle düşünüyorum. Çok teşekkürler

Bütçeme göre asus daha uyguna geliyor bana. Bütçemi arttıramazsam asus da karar kılabilirim. Başka bir öneri gelmezse şuan böyle düşünüyorum. Çok teşekkürler
Rica ederim. Simdiden hayirli olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı