ASUS 27" VG27bq TUF vs. Xiaomi Mi Curved BHR4269GL 34

akiaki

Femtopat
Daha fazla  
ASUS 27" VG27bq TUF 0, 4ms 165Hz wqhd G-Sync/FreeSync HDMI DP oyuncu monitör.
Xiaomi Mi Curved BHR4269GL 34" 144Hz 4ms (HDMI+display) FreeSync wqhd LED monitör. Hangisini alayım? Aynı fiyat sistemim RTX 3070 R5 5600X Fortnite 200FPS üstü hangi monitörde alırım ve FreeSync sıkıntı çıkarır mı? Biraz büyük istiyorum ama bütçe 4K vs 4.5.

ASUS 27" VG27bq TUF 0, 4ms 165Hz wqhd G-Sync/FreeSync HDMI DP oyuncu monitör.
Xiaomi Mi Curved BHR4269GL 34" 144Hz 4ms (HDMI+display) FreeSync wqhd LED monitör. Hangisini alayım? Aynı fiyat sistemim RTX 3070 R5 5600X Fortnite 200FPS üstü hangi monitörde alırım ve FreeSync sıkıntı çıkarır mı? Biraz büyük istiyorum ama bütçe 4K vs 4.5.

Normalde bu bütçe ile bu alınabilir.

Madem 144 Hz istiyorsun.

İkisinden birisini alabilirsiniz. 4000 lira vermek istemiyorsanız Samsung olan daha mantıklı, LG olan biraz daha iyi.

@Ardaaa11 Hocam normalde bende Samsung'un C27HG70 modelini alacaktım ama ancak bu kadar berbat bir ayak tasarımı yapılabilir diye almaktan vazgeçtim. 30 Cm'lik ayak mı olur yav? Masam zaten 70 cm, koyduğumda klavye Mouse'um eski monitöre göre 25 cm önce gelecek. Bende tekrardan ek bir duvar monte aparatı alacağıma Asus VG27WQ modelini düşünüyorum.

LG'nin monitörüne gelirsek genel olarak çok güzel ancak kontrast değerleri vasat. Kimse memnun kalmamış. O fiyatı hak etmiyor demek daha doğru olur.

Uzun lafın kısası piyasada F/P 2K monitör yok.

Son düzenleme:
@Ardaaa11 zaten en başından beri özellik açısından Samsung'a hayrandım ama 3200 TL'lik fiyatına bir de ayak eklendiğinde işler biraz saçmalaşıyor. Direkt ikisinin fiyatı toplamına ASUS veya başka bir markanın daha ergonomik bir monitörünü almak çok daha mantıklı.

@Ardaaa11 Hocam normalde bende Samsung'un C27HG70 modelini alacaktım ama ancak bu kadar berbat bir ayak tasarımı yapılabilir diye almaktan vazgeçtim. 30 Cm'lik ayak mı olur yav? Masam zaten 70 cm, koyduğumda klavye Mouse'um eski monitöre göre 25 cm önce gelecek. Bende tekrardan ek bir duvar monte aparatı alacağıma Asus VG27WQ modelini düşünüyorum.

LG'nin monitörüne gelirsek genel olarak çok güzel ancak kontrast değerleri vasat. Kimse memnun kalmamış. O fiyatı hak etmiyor demek daha doğru olur.

Sırf o ayak için sattım ben o monitörü o ayağı tasarlayan ne içti çok merak ediyorum :)

selam hocam asus vg27wq gerçekten çok iyi tavsiye ederim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı