ASUS, 400 Serisine Ryzen 5000 İşlemci Desteği Sunan Beta BIOS Yayınladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ASUS ROG Anakart

ASUS 400 serisi yonga setleri için hazırlanan beta BIOS güncellemeleri, Ryzen 5000 serisi işlemcilere destek ve Curve Optimizer özelliğini beraberinde getiriyor. ASUS, AGESA V2 PI 1.1.8.0 mikro kodlarına sahip B450 ve X470 anakartlar için yeni beta BIOS güncellemelerini kullanıma açtı. Böylelikle AMD’nin yeni Ryzen 5000 serisi işlemciler eski yonga setleriyle uyumlu şekilde çalışacak. Bunun yanı […]

Devamı: ASUS, 400 Serisine Ryzen 5000 İşlemci Desteği Sunan Beta BIOS Yayınladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

B450 aldığım için üzülüyordum, artık mutluyum. İleride hem işlemciyi hem ekran kartını yükseltebileceğim. Teşekkürler AMD ve tepki göstererek AMD'nin bu kararı almasını sağlayan oyuncular :)
VRM tarafında güçlü bir B450'niz varsa ve PCIE 4.0 kullanmayacaksanız bir şey kaybetmiyorsunuz hocam. Rahatlıkla yükseltme yapıp sorunsuz tam performans kullanabilirsiniz.

VRM tarafında güçlü bir B450'niz varsa ve PCIE 4.0 kullanmayacaksanız bir şey kaybetmiyorsunuz hocam. Rahatlıkla yükseltme yapıp sorunsuz tam performans kullanabilirsiniz.

MSI B450 Tomahawk Max anakartım var. VRM olarak güçlü. Bütçe hazır olunca yeni orta segment ekran kartlarından birini ve 5600 işlemci almayı düşünüyorum. Elimdeki 2600 65W TDP'ye sahipken 5600X 65W TDP'ye sahip. 5600'ün TDP'si daha düşük olacaktır ve 3600'den daha güçlü olacaktır diye düşünüyorum. 650W PSU'da var çok şükür. Yükseltmeyi rahat rahat yapabileceğimi düşünüyorum :)

Bugun B450M Dragon'un BIOS'unu güncellerken az kalsın bunu indirecektim. Sizce B450M Dragon 5. nesil destekler mi? Desteklese bile takılır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı