ASUS 540UB laptop RAM yükseltme

İsmail Toprak

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar. ASUS marka laptopıma 4 GB RAM ve SSD eklemesi yapmak istiyorum ancak YouTube'da laptopuma ait videolar bulamadım, benim ihtiyacım olan konu, en fazla kaç GB RAM eklemesi yapabileceğim, CPU-Z uygulamasından laptopuma ait değerleri forumdaki başka konulardan yola çıkarak bulmaya çalıştım ancak bilginize ihtiyacım var. Aşağıdaki bilgilere göre laptobuma en fazla kaç GB ekleme yapabilirim? Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Dmı physical Memory array
Usage: System Memory.
Correction: None.
Max capacity: 65536 mbytes.
Max# of devices: 4

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar dostlar. ASUS marka laptopıma 4 GB RAM ve SSD eklemesi yapmak istiyorum ancak YouTube'da laptopuma ait videolar bulamadım, benim ihtiyacım olan konu, en fazla kaç GB RAM eklemesi yapabileceğim, CPU-Z uygulamasından laptopuma ait değerleri forumdaki başka konulardan yola çıkarak bulmaya çalıştım ancak bilginize ihtiyacım var. Aşağıdaki bilgilere göre laptopuma en fazla kaç GB ekleme yapabilirim? Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Bilgisayara lehimli 4 GB belleği bulunuyor, takılabilir olarak tek bellek yuvası bulunuyor, buraya 8 GB 2133MHz bellek takabilirsin, toplam bellek en fazla 12 GB yazıyor.

Selamlar dostlar. ASUS marka laptopıma 4 GB RAM ve SSD eklemesi yapmak istiyorum ancak YouTube'da laptopuma ait videolar bulamadım, benim ihtiyacım olan konu, en fazla kaç GB RAM eklemesi yapabileceğim, CPU-Z uygulamasından laptopuma ait değerleri forumdaki başka konulardan yola çıkarak bulmaya çalıştım ancak bilginize ihtiyacım var. Aşağıdaki bilgilere göre laptopuma en fazla kaç GB ekleme yapabilirim? Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

2.5 inch SATA SSD takabilirsiniz.

Bu arada eski HDD'nizi çıkartmanız gerekiyor onu belirteyim. Eğer DVD yeri var ise çıkan HDD'yi SSD cady aparatı ile takabilirsiniz.

Son düzenleme:

Bu arada eski HDD'nizi çıkartmanız gerekiyor onu belirteyim. Eğer DVD yeri var ise çıkan HDD'yi SSD cady aparatı ile takabilirsiniz.

İnternette DVD-ROM yuvasının 9mm olduğu yazıyor, bu durumda 9.5mm olan bir dönüştürücü alıp HDD'yi de oraya takarsak bütün işlem hallolmuş olacak, doğru mudur? Çok teşekkürler bu arada.

Geri
Yukarı