Asus AMD ekran kartları nasıldır?

sarhoşelf29

Decapat
Öncelikle herkese iyi forumlar...

Ben ekran kartı almaya karar verdim ve kararımı AMD'den yana kullandım ve RX 570 almaya karar verdim. Fakat sizlere bir sorum var. Bazı yazılarda, makalelerde ASUS'un AMD'de tökezlediğini ve diğer markalara göre iyi bir performans veremediğini duydum. Sizce bu doğru mudur? AMD ASUS ekran kartı alınır mı gönül rahatlığıyla?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 senedir ASUS Rog Strix RX480 kullanıyorum. Hala taş gibi diyebilirim. Sosyalde bana bu kartı öneren arkadaşlara teşekkür ederim :)

Gittiğim kafede ASUS RX 560 var 4 yıldır hiç bir sorun yok bilgisayarlarda.
ASUS benim için en iyi marka en güvendiğim marka.
Benim fikrim bu ASUS'un hiç bir zaman tökezleyeceğini sanmıyorum en eski markalardan.
İnternetten VRAM frekanslarına vb. bakabilirsiniz.

2013 den beri Asus R9 280x kullanıyorum tek oyun oynuyorum "Pubg" Ayarlar; Medium-Verylow-Verylow-Medium gerisi Verylow 1080p de 60hz monitör de 80-110 fps arası geliştirilmiş senkronizasyon açık akıcı oynuyorum (Maşallah) Asus ürünleri taş gibidir Anakart ve Ekran kartında ben başka markaya bakmadım bakmam :). Ancak Amd sürücüleri Adrelanin 2019 ile birlikte biraz sorunlu bilginize ....
Öncelikle herkese iyi forumlar...

Ben ekran kartı almaya karar verdim ve kararımı AMD'den yana kullandım ve RX 570 almaya karar verdim. Fakat sizlere bir sorum var. Bazı yazılarda, makalelerde ASUS'un AMD'de tökezlediğini ve diğer markalara göre iyi bir performans veremediğini duydum. Sizce bu doğru mudur? AMD ASUS ekran kartı alınır mı gönül rahatlığıyla?

AMD tarafında sorun yaratan, sorun derken arıza verme sıklığı en fazla olan marka Sapphire'dir. Gigabyte sorun yaratmayan ilk marka olarak göze çarpıyor, ardından ise diğer markalar geliyor.
Bunu yazan kişi elinde somut veri yok ise bariz şekilde kuru sıkı atmıştır, gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı