ASUS B350 Prime Plus BIOS güncellemeden sonra kasma

Ceyda

Centipat
Bilgisayarımı 2017 senesinde Recep Baltaş abinin videolarını izleyerek topladım, çok da memnunum bilgisayarımdan. Ve şimidiye kadar BIOS'unu hiç güncellemedim. Oyunun grafik ayarları en yüksek ayarlarda sorunsuz bir şekilde PES 2020 oynuyordum. Biosumu güncellersem sistemin daha da hızlanır düşüncesiyle Recep Baltaş abinin ASUS anakart BIOS güncelleme videosunu izleyerek güncellemeyi gerçekleştirdim. Ayrıca çok teşekür ederim abi. Anakartım ASUS B350 Prime Plus. Güncellemeden sonra en düşük ayarlarda bile PES 2020 oynayamıyorum. Anakartımın garantisi var. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Sistem özelliklerin nedir? Ayrıca, oyunun launcher'ı mevcutsa laucher'da bulunan grafik ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşabilir misin?

Ankart:Asus b350 prime plus-İşlemci:Ryzen 5 1600-Ekran kartı:Asus Rx 580 8GB-Ram:Corsair Vengeance 16GB 3200Mhz-Ssd:Seagate 120Gb-Harddisk:WD Caviar Black 1TB Güncellemeden önce hiçbir sorunum yoktu.1080p ultra ayarlarda oynuyordum pesi.

Ben 2017 deki sürümümü direkmen en güncel sürümle güncelledim.Teker tekermi yüklemem gerekiyordu?O yüzden sorun olmuş olabilirmi?Ayrıca Windows 10 64 bit kullanıyorum onu yükledim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı