ASUS B365M-K anakartta turuncu ışık yanıyor

Ereninho

Decapat
Daha fazla  
ASUS B365M-K anakartım var daha yeni geldi bilgisayar. Kullandım 5-6 saat sonra kapattım şimdi durduk yerde fark ettim. Çalışmayan bilgisayarda turuncu ışık yanıyor. Nedir ne değildir bilen cevaplarsa çok sevinirim (mouse ışıkları da yanıyordu klavye kulaklık yanmıyordu bu arada)

Görsel veya video yükleyebilir misiniz?

Anakartta LED isiklandirma mevcut. Bundan bahsediyor olabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart.jpg

Son düzenleme:
ASUS B365M-K anakartım var daha yeni geldi bilgisayar. Kullandım 5-6 saat sonra kapattım şimdi durduk yerde fark ettim. Çalışmayan bilgisayarda turuncu ışık yanıyor. Nedir ne değildir bilen cevaplarsa çok sevinirim (mouse ışıkları da yanıyordu klavye kulaklık yanmıyordu bu arada)

Ethernet ışığı diye biliyorum normal dostum B460 kullanıyorum bende de yanıyor.

Görsel veya video yükleyebilir misiniz?

Anakartta LED isiklandirma mevcut. Bundan bahsediyor olabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1074175

Evet ışık bunun şeklinde. Fakat mouse neden çalıştı acaba? Ve bunu kapatmanın bir yolu var mı acaba?

O oldugundan eminsiniz degil mi? BIOS ayarlarindan kapatilabilmesi lazim. Yalniz tam olarak nereden kapatiliyor hiçbir fikrim yok.

Evet flash kamerayla birebir baktım aynı ışık. Korktum bir sorun var diye teşekkürler.
Evet flash kamerayla birebir baktım aynı ışık. Korktum bir sorun var diye teşekkürler.

Umarım sorun çıkarmadan kapatabilirim bir ara eğer tam olarak ne yapmam gerektiğini bilen yazarsa çok mutlu olurum.

Geri
Yukarı