ASUS B550M-K anakarta sıvı soğutma nasıl takılır?

Hayır hocam. RGB için Header yoksa uygun kontrolcü alabilirsiniz.

Hayır hocam. RGB için Header yoksa uygun kontrolcü alabilirsiniz.

Hocam aynı anakart bende de var ama ben de tam olarak bilmiyorum bağlantısını uyumlu bir kontrolcü önerir misiniz?

Sıvı soğutucu MSI MAG CoreLiquid V2 240mm ARGB

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı anakart bende de var ama ben de tam olarak bilmiyorum bağlantısını uyumlu bir kontrolcü önerir misiniz?

Sıvı soğutucu MSI MAG CoreLiquid V2 240mm ARGB.

Hocam ben öncesinde belirtildiği şekilde taktim sorunsuz çalıştı ARGB çalışmadı ama sonra farklı nedenlerden dolayı anakart değiştim hiç kontrolcu işine girmedim.

Hocam ben öncesinde belirtildiği şekilde taktim sorunsuz çalıştı ARGB çalışmadı ama sonra farklı nedenlerden dolayı anakart değiştim hiç kontrolcu işine girmedim.

Hocam şu an anakart değişemem ki maalesef.

Ben PC'mi toplarken forumda konu açmıştım hıyarın biri özelleştirmeden B550m-k seç PC Full PCI 4.0 olur demişti bende anlamıyorum tabii o zamanlar seçtim geçti bilsem almazdım çok boş bir kart.

Hocam şu an anakart değişemem ki maalesef.

Ben PC'mi toplarken forumda konu açmıştım hıyarın biri özelleştirmeden B550M-K seç PC Full PCI 4.0 olur demişti bende anlamıyorum tabii o zamanlar seçtim geçti bilsem almazdım çok boş bir kart.

Bilemiyorum ben de o yüzden yardımcı olamayacağım internet üzerinden araştırabilirsin.

Çok teşekkürler hocam.

Hocam tekrar merhaba iyi günler montajı filan dediğiniz gibi yaptım ancak anakartımda RGB girişi de yokmuş RGB bağlantısı için kabloyu CHA_FAN2 takarsam olur mu RGB çalışır mı acaba? Anakartta USB12 diye pin de var ama 9 PIN'i mevcut denersem sorun çıkarır mı rica etsem bilgilendirseniz.

Hocam bir sonuç aldınız mı acaba? Ben de sıvı soğutma takacağım B550M-K'ya. Sonuç ne oldu bilgi verir misin?

Hocam bir sonuç aldınız mı acaba? Ben de sıvı soğutma takacağım B550M-K'ya. Sonuç ne oldu bilgi verir misin?

Araştırdım kablolamayı vs anladım nereye takacağımı vs bu akşam kurulumunu yapacağım.

Anakartta ARGB ve RGB girişi olmadığı için otomatikman sıvı soğutucunun ışıkları yanmaz ama çalışır ya da bir kontrolcü alarak çalıştırabilirsiniz.

Benim GT301 kasamın arkasında kendi ARGB girişi olduğundan oraya bağlayacağım kontrolcüye gerek kalmadan kasa ile aynı ARGB'ler çalışacak sıvı soğutmamda.

Yeni konular

Geri
Yukarı