ASUS Bilgisayarımı Ateşle Bitiyor son yorumlar

Böyle yorumlar görünce kendimi tutamıyorum. Kardeşim adam anasını da koyar bacısını da koyar sanane ? Bu adama küfür etmeni gerektirmez.

Animasyon birinci olamadıysa, bu nasıl oldu ? Ben de headshot yedim diyip, anneme şunları de dersem bende kazanırım o zaman. Yaratıcılık nerde ben onu merak ediyorum ?

Recep abi en başından dedi en güzel video diye.

Size diyorum yaratıcılık yok ? Recep abi haksız mıyım biraz da buraya bak !

Ali ye bende katılıyorum medeni cesaret önemli..

Başka bir konuda bunu yazmıştım. Tam da demek istediğim buydu video farklı olmuş Ömer. Recep ne yorum yapmış görmedim merak ettim :) ama Recep tanırım o bu videoyu beğenmiş olabilir çünkü bu farklı olmuş :)

Bu yorumu temmuzda yazmıştım. Özelikle kırmızıya aldım. Recep yüzyüze konuştuğumuzda yarışma bitti söyleyim :) farklı olan kazanır demişti zaten. Kaldı ki geçen senelerden bir örnek vermişti bana hatırladığım. Bu da böyle çok benzer şeylerdi vardı. Bunu sonradan izledim bu bana göre farklılık taşıyor. Ben sen varsın diye bazı işleri izledim gerçekten hepsi nerdeyse aynı yolda ilerlemiş sadece yüzler değişmiş gibi duruyordu.. Animasyon doğallık olmadığından telef olmuş olabilir :) Sonuçta Recep adananın sıcağında klimalı araçlar gezip kebabını yemiş gelmiş :) Adanalı makinasına kavuşmuş :) bizde çene yorma devam :) Sıkma canını olan oldu hayırlıı diyelim seneye nasib..

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı