ASUS Bilgisayarımı Ateşle Bitiyor son yorumlar

ASUS'tan hala ses yok her allahın günü Facebook sayfasında ben dahil pek çok ikişi soruyor ne zaman açıklanacak diye. Ama bir arkadaşımın ASUS'ta çalışan tanıdığı varmış PC Adana'ya gidiyor şeklinde bir şeyler söylenmiş. Umarım ihtiyacı olupta gerçekten hakkeden birine gider...

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz Facebook'tan Street Fighter 4 hediye ettik, yarışma bitiş gününün dolmasından yarım saat sonra "Ne oldu, nerede, kim kazandı" mesajları yağmaya başladı. Verdikleri sistemi düşününce insanların sabırsızlanması doğal geliyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir arkadaşım dediğim gibi ASUS'ta tanıdığı Adana'ya gidiyor demiş ve bu videoyu yapan arkadaş Adana'da yaşıyor... Sizce bu video hakkediyor mu? Emeğine laf yok uğraşılmış ama eğer kazanırsa sadece mahalleden adam toplayıp aynı kişilere 2-3 kez ASUS dedirttiği için kazanır gibime geliyor. İlk kez bir şey için bu kadar iddialı olup umutlandım. Sizce hakkediyor mu siz söyleyin bana? Neyse daha fazla kasmanın lüzumu yok. Ben sadece kendimi oturup yakınmadığım için fazla abarttım. Benim kazanmam inkansızdı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı