ASUS Bilgisayarımı Ateşle Bitiyor son yorumlar

Reklamlardaki yapmacık sözler gibi olmuş "Asus'u seviyoruz" kısmı. 2.44'te ekrana gelen kız Asus'un ne olduğunu biliyor mu acaba. Asus'u seviyoruz kısmı olmasaymış iyimiş yine. Ama tebrik etmekten başka bir şey yapamayız, bunun dışında videoları izlemedim ama belli ki çok da iyi videolar gönderilmemiş bu video kazandığına göre...

Belli ki çok da iyi videolar gönderilmemiş bu video kazandığına göre...

Olayı özetledin işte. 55 videonun içinden en iyi video oydu. Bi ara vaktin olunca videoları izle derim, kafanı duvarlara vurabilirsin bazılarında.

. Bi ara vaktin olunca videoları izle derim, kafanı duvarlara vurabilirsin bazılarında.

;) Hangilerinde mesela Recep abi, bir örnek ver. ;) Hangi videoda yaşadın kafanı dıvara vurma olayını, ben bu çocuğun videosunda yaşadım. ;) Videoda 1 like 53 dislikes var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0:59 Badılfayıld 3 diyor çocuk. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısın Recep abi ben şakasına dedim zaten ne desem boş yani almış artık bir kere... ^^ Hayırlı uğurlu olsun demekten başka bir şey yapmamız bizde düşmez. Hediyeler ne zaman gelir onu merak ediyorum bir tek. ^^

Sistem süperdi ya yazık oldu, insan bir o kadar sene PC başındasın video yapmayı bilir demi tüh :(

Kendime kızıyorum yanlış anlaşılmasın :D

- - - Güncellendi - - -

3. şahıs anlatmış, bilgisayarım kötü demiş, RoG'dan bahsetmiş. Benim anladığım bu.... Dediğim gibi kim ne derse desin reklam kazandı.

Animasyonun sonuna siz de çekip koysaydınız biz ASUS'a aşığız falan diye alırdınız belki :D

Ergenliği tavan yapmış bir genç var youtubeda üst sıralarda yarışma içerisinde değil muhtemel onaylanmamıştır... :D
İzlerken ben utandım... Bilmiyorum Recep abi onu izledimi..? "asus videosu bomba" yazıyor açıklamada
"Beyin almam gerekirse senin beynini alırım çünki hiç kullanılmamış espirisine tam oturuyor" :D Allah yardım etsin...

Animasyonun sonuna siz de çekip koysaydınız biz ASUS'a aşığız falan diye alırdınız belki :D
Kaliteyi bozmaya gerek yok ;)

Bence dalgasına yazmamış. Gerçekten de adam en samimi videoyu çekmiş. Kendini olduğu gibi yansıtmış. Benliğinden uzaklaşmamış :D Küfürler olmasa kazanma ihtimali olabilirdi aslında.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı