ASUS Bilgisayarımı Ateşle için çektiğimiz video

Evet arkadaşlar yeni videomuz sizlerle, bu sefer daha çok emek harcadık, komediyi abarttık mı bilmiyorum ama, bence çok daha güzel oldu... Umarım sizde beğenirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Helal olsun be kanka kesinlikle 1.cisin. Recep Abii tanıdıklara gitsin bu bilgisayar
Eminim şaka yapıyorsunuz ama genede hatırlatayım dedim. Gerçek hayatta tanıdığım Recep Baltaş ömrü boyunca kendine torpil yapmaktan kaçınmıştır. Onun konumunda olup kimlerin neler yaptığını biliyoruz (Bazılarını yakınen tanırım) o yüzden video yapanlar bence mutlaka iyi düşünüp ilginç şeyler yapın. Recep tanımaz haberiniz ola :)

Ben bilmiyordum Recep Baltaş juriler arasında. Ömer inşallah Recep Baltaş 'ın beklentilerine göre bir video hazırlamışsındır. Yoksa torpil bekleme derim ki sende zaten torpil falan beklemezsin.

Şimdi öğrendim Recep abinin juri olduğunu. ^^ ,torpil beklemem zaten dediğin gibi. Recep abiden en son olumlu yorum almıştım galiba ama. ^^ Bir de buraya yazsa. :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı