ASUS Bilgisayarımı Ateşle için çektiğimiz video

Ömer video çok güzel olmuş :) Diğer videoları pek izlemedim ama çok güzel hazırlamışsın videoyu. Tebrikler.

Vallahi teşekkür ederim. Bir teselli ödülüne bile razıyım. 1 hafta kaldı bakalım daha güzel video gelecek mi? Eğer gelmezse ben değilde kim kazanıcak sadece onu merak ediyorum üzülmem bile. ^^

Arkadaşlar size bir sorum var. Biz videomuzu bilgisayarımızı kötü olduğu temeli üzerinde yapmadık sizce hata mı yaptık? Yani mesela herkes bilgisayarım o kadar kötü ki fanı ses yapıyor, yumurta pişiyor üzerinde felan demiş. Bakınız bu çocuğun ki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel ve yaratıcı fakat dediğim gibi bilgisayarının kötülüğünden şikayetçi yine de. Sizce onun ki mi daha güzel bizim ki mi? O kazanacak gibi ama... :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana katılmıyorum şundan dolayı cevabı zaten kendin mesajında vermişsin.

Biz videomuzu bilgisayarımızı kötü olduğu temeli üzerinde yapmadık sizce hata mı yaptık? Yani mesela herkes bilgisayarım o kadar kötü ki fanı ses yapıyor, yumurta pişiyor üzerinde felan demiş.

Bu işin temeli farklı ve özel olmaktan geçiyor. Ben izlemedim videoları ama bu yazdığına göre sen farklısın ve bunların önündesin. Bence böyle düşünmelisin daha önceki uygulamayı farklı olan kazanmıştı. Recepte her mesajında farklı olun demiyormu o zaman. Bu sadece benim kişisel fikrim bu konulardan anlamam akıl verecek durumum yok sadece fikrim budur. Kolay gelsin.

Ben farklı olduğumu düşünüyorum... Umarım ASUS yetkilileride böyle düşünür. ^^ Çünkü videodaki temel amaç bilgisayarı neden sana verelim:

Bu arkadaşla diğer herkesin sebebi ----> Bilgisayarım kötü
Ama benim sebebim -----> Bilgisayarımı sizin gazınıza gelip OC ettim ve yaktım bu sebeple bilgisayarsız kaldım. ^^

Video hakkında sen ne düşünüyorsun hafız?

Hacı, valla güzel olmuş. Ben bi' senin videoyu, bir de 1. olanı izledim. 1. olanla farkın, o biraz daha efektli yanarlı dönerli bir şeyler hazırlamış, biraz da abanmış. Sen sade, güzel bir şeyler yapmışsın ama adamlar bilgisayarı yak deyince üstüne benzin dök yak kısmını nerden anladın onu anlamadım :) Ben Asusa vereyim 3 bilgisayarımı, o versin bana şöyle adam gibi K53SV serisinden bir laptop. Yakmaya gerek yok bilgisayarı, milli servet sonuçta. Az değil abi, bugün ortalama bir laptop 1700 tl. Yazık günah ya, bilgisayar yanarken gülsem mi üzülsem mi diye düşündüm, en sonunda gülmeye karar verdim :) Ama yaşına göre baya iyi olmuş, eline sağlık. Birinci olamasan da gönüllerin birincisisin hafız :)

O değil de yukardaki çocuk üstünde yumurta pişiyor diyo, benim annem mikrodalga fırın niyetine kullanıyor benim bilgisayarı :) Bir arkadaşımın Ca$per laptopu var, format at diye verdi bana, alet bildiğin sıkıntı. Yahu arkadaş, bir laptop masaüstünde, sadece sürücüleri kurarken ekran kartı 98 dereceye çıkar mı?(Abartmıyorum Gpu-Z'den gözlerimle gördüm, ayrıca anlık ısı değil) Yumurta pişiriyorlarmış. Biz bıraktık yumurtayı filan, boş işler bunlar. Küresel ısınmanın sebebi biziz :)

Bilgisayarım sesli çalışıyor demiş, benim bilgisayarım evde kimseyi uyutmayacak kadar sesli çalışıyor. Fan bakımlarını yaptırdım, değişen bir şey olmadı. Bilgisayar eğer 3-5 kuruş edecek olsa masraf edip fan alıp takacağım ama zaten değmez. Bozulduğu yerde çöpe gidecek.
Bilgisayarım 7 yıllık demiş. Nankör herif, benim bilgisayarımda 1999'dan parça var be. Neyin kafasını yaşıyor bu çocuk. Yıl 2001, ekran kartım GF FX5200. Yıl 2012, ekran kartım GF FX5500. Nasıl upgrade ama :) Bilgisayarımı tamir eden bakkalın bir rivayetine göre, FX5200, FX5500'den hızlı çalışıyormuş. Yemezler.
Neyse ya, daha konuşulacak çok şey var ama yarın sabah dersim var. Başka bir konuda görüşmek üzere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı